Çiçek Siparişi

Çiçekler, sevdiklerinizin yanlarında olamadığınız zamanlarda, onlara varlığınızı hissettirmenin ve duygularınızı içten bir şekilde ifade etmenin en etkili yollarından biridir... Doğum günü, yıl dönümleri, Anneler Günü, Babalar Günü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde iyi dileklerinizi aktarmak ya da evlilik, doğum ve iş yeri açılışı gibi hayırlı gelişmeleri tebrik etmek için siz de çiçek sipariş edebilir, yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Ayrıca kendi evinize ya da ofisinize renk katmak için de çiçekleri tercih edebilirsiniz...

Hayatınızdaki değerli kişilerin mutluluklarını bir kat daha arttırmak için göndereceğiniz çiçeği seçerken, hassas davranmanız ve hem onların zevklerine, hem de gönderim amacınıza uygun bir ürün seçmeniz önem taşıyor. Başka bir deyişle, çiçek siparişi vermek aslında son derece kolay olsa da, çiçeklerin türlerinin ve renklerinin taşıdıkları anlamlar farklı olduğu için, çiçek seçimi yaparken detaylıca düşünmeniz gerekmektedir.


Çiçek Seçimi Yapmak

Çiçek siparişi vermeden önce çiçek tür ve renklerinin anlamlarını ve uygun oldukları durumları öğrenip göndereceğiniz çiçeğe öyle karar vermeniz, kendinizi ve duygularınızı daha iyi ifade etmeniz açısından önemlidir. Örneğin popüler çiçek türlerinden güller, sevgilinize veya eşinize olan hislerinizi aktarabilmek amacıyla tercih edebileceğiniz seçeneklerdendir. Tutkuyu ve aşkı ifade eden kırmızı güller ile hayatınızdaki en özel kişiye, sevginizin sonsuzluğunu gösterebilirsiniz. Saflık, zarafet ve temizlik gibi anlamları olan beyaz renkli çiçeklerden beyaz güller ya da lilyumlar da, örneğin annenize gönderebileceğiniz, özellikle de doğum günü ve Anneler Günü için ideal seçenekler arasındadır. Zarafetiyle göz alan, aynı zamanda lüks bir seçenek olarak da tercih edilen orkideler ise, iş yerine ya da eve tebrik amaçlı gönderilebilecek çiçeklerdendir... Bunların yanı sıra, daha kalıcı bir armağan göndermek isteyenler saksı çiçeklerine; iş yeri açılışı ya da evlilik töreni gibi etkinliklere gönderim yapacak olanlar ise çelenk ve aranjman gibi seçeneklere yönelebilir.


Online Çiçek Göndermek

İster hayatınızdaki özel insana, ister aile bireylerinize isterseniz de kendinize çiçek gönderecek olun, Çiçek Market kataloğunda çok sayıda ucuz fiyatlı ve kaliteli ürün çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Çiçek Market online mağaza sayfalarında, ürünlerin görsellerini ve açıklamalarını inceleyerek zevkinize ve gönderim amacınıza uygun olan çiçekleri bulabilir, dilediğiniz tarih ve saat diliminde gönderilmek üzere siparişinizi verebilirsiniz. Alanında deneyimli çiçekçiler tarafından hazırlanıp sunulan birbirinden güzel çiçek ve aranjmanları Çiçek Market güvencesiyle sevdiklerinize göndererek varlığınızı hissettirebilir, yüzlerine anlamlı bir gülümseme kondurabilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Şehirlerine Çok Sipariş Edilen Çiçekler