Çiçek Göndererek Hislerinizi Sevdiklerinize Ulaştırın

Sevdiklerinize baharın coşkusunu yaşatacak çiçeklerde %20 indirim! "İndirimli Çiçekler" hariç tüm ürünlerimizde geçerli indirim kodunuz CM2020. Kampanya kodunuzu, sipariş sayfasında bulunan fatura bilgileri ekranındaki "İndirim Kodu" bölümüne girerek kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Siparişinizi şimdi oluşturun, bu fırsatı kaçırmayın...

Dört farklı zaman dilimine uyanır tabiat ana... Her uyanışın da farklı yansımaları vardır. "Doğanın uyanışının yansımasıdır çiçekler..." Her mevsimin kendine has güzelliğinde, farklı tür ve renklerde ... Bu uyanışlar insanoğlunda da karşılık bulur. Baharın çiçekleri gibi kıpır kıpır olur kişi, bahar her geldiğinde... Yaz mevsiminin çiçekleri gibi enerjik ve heyecanlı, kış çiçekleri gibi asil bir ruh haline bürünür. Kısacası çiçek, insanoğlunun ruh halinin mevsime göre yansımasıdır.

Peki neden çiçek göndermeli? Çünkü doğum günü kutlaması olsun, evlilik heyecanı olsun, yeni doğum olsun; yaşam döngüsünde geride bırakılacak her özel ana denk düşen bir çiçek mutlaka vardır. Örneğin kırmızı güller, sevdiğinize sevginizi ifade etmenin en zarif yoludur. Naif, çekingen bir duygu seli yaşayan kişi için söylemesi en zor ama bir o kadar da özel olan şu iki kelimenin yansımasıdır; "seni seviyorum".

Herhangi bir sebebi de olması gerekmez çiçek göndermenin; yüzde oluşacak geniş bir gülümseme için de çiçek gönderilebilir. Örneğin aynı vazo içerisinde özenle bir araya getirilen lilyum, gerbera ve karışık kır çiçekleri; sevdiklerinizin yüzlerini aydınlatmak için yeterlidir. Çiçekler güzel zamanların yanı sıra hüzünlü anlara da şahitlik eder; sevilen ve kaybedilen bir insana ziyarete gidildiğinde ebedi ikametgahına bırakılan sade bir buket gibi... Çiçekler, siz orada olmadığınızda dahi söylemek istediklerinizi kelimelere ihtiyaç kalmadan söyler. Katılamadığınız bir düğün veya yakınında olamadığınız bir doğum anında çiçek göndererek varlığınızı ve verdiğiniz değeri yakınlarınıza kanıtlayabilirsiniz. Her ne koşulda olursa olsun düşüncenin temeli hep aynı yolda ilerler; karşınızdaki insanı mutlu etmek, sevincine veya hüznüne ortak olmak... İnsanın her düşünce ve ruh halinin temel karşılığı olarak siz de sevdiklerinize çiçek gönderebilir ve onları mutlu görmenin sevinciyle kendi mutluluğunuzu yaratabilirsiniz.


Çiçek Market Uzmanlığı ile Yakınlarınıza Çiçek Gönderin!

Yakınlarınızın zevklerini dikkate alarak kendi gereksinimlerinize uygun biçimde gönderim çeşidi ve türlerine göre seçebilme imkânı sunan Çiçek Market, sevdiklerinizi hiç beklemedikleri anda şımartmak ya da özel günleri hatırladığınızı göstermek istediğinizde Türkiye’nin pek çok noktasına çiçek göndermenize yardımcı oluyor. Kırmızı ve beyaz ağırlıklı olarak aranjman edilmiş ya da papatya çeşitleriyle hareketlendirilmiş gül demetlerinden göz alıcı görüntüleriyle ortama bambaşka bir hava katacak orkidelere, doğayı yaşam alanlarınıza taşıyacak saksı çiçeklerinden rengarenk buketlere kadar pek çok seçeneği Çiçek Market’in online mağaza sayfalarında keşfedebilirsiniz. Sevdiklerinize çiçek göndermenin yanı sıra estetik sunumu ile büyüleyecek, lezzetiyle ise damaklarda hoş bir tat bırakacak meyve hediye sepeti çeşitlerini de özellikle yeni iş, terfi, doğum günü ve benzeri gelişmeleri tebrik etmek amacıyla değerlendirebilirsiniz.

Siz de Çiçek Market’in online mağazalarında beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan detaylara ulaşabilir; farklı kredi kartlarını kullanarak güvenli alışveriş yoluyla satın alabilirsiniz. Dilediğiniz yer, tarih ve saat diliminde sevdiklerinize çiçek gönderebilir ve mutluluklarını onlarla paylaştığınızı dile getirebilirsiniz!