İzmir Çiçek Siparişi

CicekMarket İzmir'deki sevdiklerinizi çiçekler ile buluşturuyor! Çiçek hayatın ta kendisidir. Bir kırmızı gülde saklıdır aşk, tutku, şehvet, sevgi, saygı, yüreklilik, çekingenlik, utangaçlık. Söylenemeyen sözlerin sahibi, dile getirilemeye çekinilen duyguların elçisi... İzmir'e çiçek göndermek, orada yaşayan sevdiklerinize duygularınızı ve sözlerinizi iletmek, İzmir'de çiçekçi arayışınıza çözüm olmak için sizlerin ve sevdiklerinizin yanınızdayız. Geniş dağıtım ve servis ağımız ile Türkiye genelinin kaliteli çiçekçileri, yıl boyunca dilediğiniz an online çiçek siparişi verip sevdiklerinizi gülümsetebilmeniz ve onların duygularına ortak olabilmeniz için hizmetinizde. Tek yapmanız gereken İzmir'e çiçek siparişi vermek, bizde kaliteli ve taptazelerini dilediğiniz gün tam zamanında teslim edelim.


İzmir Çiçek Gibidir!

Havasından mıdır bilinmez bir başka gülümser ve gülümsetir İzmir’in insanı. Her zaman dost canlısı her zaman neşeli... İzmir bir çiçek gibi dişiliğin timsali bir kenttir adeta. Ünlü yazar Victor Hugo’nun da dediği gibi “İzmir bir prensestir.” Evet bir prensestir, bazen bir sevgili veya eş, bazen kız kardeştir, bazen de küçük bir kız çocuğu. Çiçeklerin en nadidesi bu kentin kadınları da özeldir. Herkesi beğenmez beğendiğini ise gider alır. Tıpkı bir çiçek gibi... Yerini sevmesi lazım bir çiçeğin tüm ihtişamını sergilemesi için sizin koyduğunuz yerde açmaz güller ya da kokmaz şebboylar.

Her insanoğlu gibi İzmir’in insanı da hep mutlu olmayı, mutlu edilmeyi sever. Kimi zaman küçük bir hediye kimi zaman bir buket ve sepet içindeki çiçeklerle... Dedik ya zordur İzmir’in kadını diye unutulmamalı ki hiçbir kadın da çiçeğe hayır demez. Belki de sırf bu yüzden İzmir’in olmazsa olmazıdır çiçek göndermek. Namı tüm Türkiye tarafından bilinen İzmir kadınının güzelliğinin ardındaki kalbe ulaşmak için en kısa ve kolay yoldur... Bir buket kır çiçeği ile ulaşılmaz güzelliğin önündeki buzları eritmek mümkündür. Güzeldir İzmir, antoryumun kırmızısı kadar yakıcı ve zarif aynı zamanda.

İzmir Çiçek Siparişi

İzmir’de bir kale vardır. Taştan yapılmıştır ama İzmirliler ona Kadifekale adını koymuşlardır. İzmir’de doğup yaşayanların taşa yakıştırdıkları sıfata bakın: Kadife. Hayatı bu kadar olumlu algılayanların yaşadığı şehirdir İzmir. Sevmek de sevilmek de İzmir’de bir başkadır. Daha tutku dolu ve daha yürektendir. İnsanların samimiyeti ikili ilişkilerden, iş ilişkilerine kadar her şeye yansımıştır. Taşı kadife olarak gören bu kişilerin kadifeden farksız bir karanfili nasıl algılayacağını düşünmek zordur bu koşullar göz önüne alınınca. Çiçek başlı başına bir güzellik ve İzmir insanının güzelliğe yaklaşımı bu kadar uç noktada ise, özel günlerinde alacakları çiçeklerin mutluluğu da yine bu şekilde uç noktada olacaktır muhakkak.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en kolay ve garanti yolu çiçek sipariş etmenin hayatın dert ve tasasını geri planda tutan İzmirliler üzerindeki etkisi ise gülün ihtişamının aşka dönmesinde, kır çiçeklerinin enerjisinin sipariş edilen çiçeklerin muhatabı kişiye ulaştığı andaki sevince katbekat hızlı etki edeceği de mutlak gerçekliktir. İzmirli geniş bakar, geniş düşünür, yüksek sesle konuşur, karşıdan yükselen sesi de dinler, kabul etmese bile onunla birlikte yaşamayı bilir. Bilir ancak sözlerin yetersiz kaldığı anlar vardır ya özü herhangi bir insandan farklı olmayan İzmirlinin de tıkandığı, kelimelerin boğazında düğümlendiği anlarının kurtarıcısı ve söyleyemediği sözlerin elçisidir sipariş ettiği çiçek.

İzmir'in Komşu Şehirlerine Çiçek Gönderme