Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
52 ürün bulundu.

Nikah ve Düğün

Çiftlerin hayatlarını birleştirmeye karar vermelerinin ardından düzenledikleri o görkemli düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarda ve ‘en mutlu günümüz’ olarak tanımladıkları o eşsiz anlarda sevdiklerinin yanlarında olmayı kim istemez? Fakat beklenmedik durumlarda ortaya çıkabilecek gelişmeler karşısında ne kadar isteseniz de o özel anlara şahitlik edebilecek fırsatı bulamayabilirsiniz. Yine de sizleri aralarında görmek isteyen yakınlarınıza mutluluklarını en içten duygularla paylaştığınızı gösterebilmek için tam da sizin sembolünüz olacak hediyeler gönderebilirsiniz. Bu hediyeler arasında; doğallıklarıyla ortama enerji katarken estetik sunumlarıyla da insanları büyüleyecek çiçek sepeti ve aranjmanları, sizin için oldukça ideal seçenekler!

Büyük bir değer atfettiğiniz halde katılamadığınız nişan, nikah ve düğün gibi etkinlikler için arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın attıkları bu yeni adımda konsepte uygun özelliklere sahip bir çiçek göndererek tebriklerinizi şık bir şekilde iletebilirsiniz. Birbirinden güzel ayrıntılarla süslü çiçek sepeti, ferforje ve aranjmanlar sayesinde heyecan ve mutluluklarına katkıda bulunabileceğiniz sevdiklerinize her zaman yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Çiçek Market’in nikah ve düğün kategorisi altında ihtiyacınıza sunduğu düğün, nikah ve nişan çiçeği çeşitleri; farklı zevklere uygun alternatiflerle online katalogda sizleri bekliyor!


Düğün, Nikah ve Nişan Çiçeği Çeşitleri, Çiçek Market’te!

Karanfilden lilyuma, gülden orkideye kadar çok sayıda çiçek çeşitlerinin yer aldığı Çiçek Market’in online kataloğundaki çiçekler; gösterişli bir görünüm yaratmak amacıyla ağırlıklı olarak ferforje ve çiçek sepeti sunumlarıyla hazırlanmıştır. Bunların yanı sıra metal saksıda, hasır vazoda ya da ayaklı ve birkaç katlı çiçek sepeti halinde bulabileceğiniz çiçek aranjmanlarını, göndereceğiniz konsepte göre nişan çiçeği, nikah çiçeği veya düğün çiçeği olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aranjman seçeneklerinin dışında tek bir çiçek çeşidi kullanılarak çeşitli süslemelerle hareketlendirilmiş çiçek sepeti ve ferforjelerin de bulunduğu online katalogdaki ürünleri inceleyerek katılamadığınız o güzel ortamdaki simgeniz olacak armağanı kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Yakınlarınızın yeni bir hayata adım attıkları organizasyonlar için size gelen ince davete karşılık orada olamasanız bile manevi varlığınızı kanıtlamanızı sağlayacak düğün, nikah ve nişan çiçeği çeşitlerini Çiçek Market’in online mağaza üzerinden satın alabilir ve adres ile saat bilgisini belirterek yakınlarınıza güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz!