İstanbul Çiçek Siparişi

CicekMarket İstanbul'daki sevdiklerinizi çiçekler ile buluşturuyor! Çiçek hayatın ta kendisidir. Bir kırmızı gülde saklıdır aşk, tutku, şehvet, sevgi, saygı, yüreklilik, çekingenlik, utangaçlık. Söylenemeyen sözlerin sahibi, dile getirilemeye çekinilen duyguların elçisi... İstanbul'a çiçek göndermek, orada yaşayan sevdiklerinize duygularınızı ve sözlerinizi iletmek, İstanbul'da çiçekçi arayışınıza çözüm olmak için sizlerin ve sevdiklerinizin yanınızdayız. Geniş dağıtım ve servis ağımız ile Türkiye genelinin kaliteli çiçekçileri, yıl boyunca dilediğiniz an online çiçek siparişi verip sevdiklerinizi gülümsetebilmeniz ve onların duygularına ortak olabilmeniz için hizmetinizde. Tek yapmanız gereken İstanbul'a çiçek siparişi vermek, bizde kaliteli ve taptazelerini dilediğiniz gün tam zamanında teslim edelim.


İstanbula Bir Çiçek Göndermeli...

Hava karanlık ve şehir henüz güne uyanmış değil... Açmaya başlayan bir çiçek gibi doğmaya başlayan güneş yavaş yavaş uykusundan uyandırıyor şehri ve İstanbul yine telaşlı, yoğun koşturmacalı bir güne merhaba diyor. İstanbul ve hareket birbirinden ayrılmayan iki kavram... Şehrin her noktası günün her saati bir yerlere yetişmeye çalışan insanla dolu. Sabahın iş koşturması bitip hareket biraz azalıyor ve her zaman güzel İstanbul farklı bir güzellik yaşatıyor sakinlerine.

Zaman dar ve koşturma içerisinde kendimizi ihmal ettiğimiz de aşikar. Mutlu olabilmek adına yapabileceklerimiz ise sınırlı. Bu herkesin yaşadığı gerçeklikten haberdar olanlar ise sevdiklerini mutlu etmek için çare arar durur ama bir insanı güldürmek için çok kolay bir yol var aslında; çiçek göndermek. Neden mi çiçek siparişi? Çünkü çiçeklerin renkleri hayatın kendi renklerini yansıtır da ondan. Sevgilinize, arkadaşınıza, annenize, babanıza... Rengiyle, türüyle sizin için söyleyecek sözü olan bir çiçek buketi veya bir çiçek sepeti, çiçek gönderdiğiniz kişi kim olursa olsun daha ilk baktığı anda günün yoğun temposundan kısa bir süre uzaklaşır ve çiçeklerin verdiği enerjiyle sanki yeni güne başlamış gibi olur.

Bu kadar kolay ve basit bir hareket ile insanları mutlu edebilmek, günün tüm stresini kişi üzerinden alıp ondan çok uzaklara gönderebilmek ve hepsinden öte onu beklemediği bir anda hem şaşırtıp hem de mutlu etmek mümkünse, siz neyi bekliyorsunuz?

İstanbul Çiçek Siparişi

İstanbul çiçek siparişi verilen bir buket gül gibi zarif, kendisiyle özdeşleşen lale gibi aşkın ifadesi, menekşe gibi alçak gönüllü, orkide gibi narin... Çiçek naif gibi dursa da aslında güçlüdür. Kimi çiçekler yağmura, kar yağışına, sıcağa inat gökkuşağının en güzel renklerine bürünür. Toprağın bembeyaz örtüsünün ahengini bozan bir inatla üstelik... Zorlu koşulların güzellikleridir kış çiçekleri. Baharın ve yazın ise bütünleyici unsurudur ve uyumlu, mağrurdur sıcak mevsimlerin çiçekleri.

İstanbul’da çiçek gibidir. Kara kışa teslim olsa da bembeyaz örtü altında inatla yaşadığını ve yaşatacağını hissettirir insanlara. Baharın kır çiçekleri gibi şen şakrak bir havada yaşanır İstanbul’un baharı da. Kimse evinde değildir, rutin iş koşturması bitince kış uykusuna yatan sokakları, caddeleri doldurur çalışan kesim. Çocuklar ise cıvıl cıvıl sesleriyle neşe katar şehrin bu havasına. Mevsim fark etmeksizin hareketi eksik olmayan şehirde her mevsim özel bir an vardır çiçek siparişlerine ihtiyaç hissettirecek, bir doğum günü veya yıldönümü gibi. Çiçek sipariş etmenin birden fazla sebebi olması gibi İstanbul’un da bu kadar hareketli olmasının sebepleri sayfalara sığmayacak kadar çok çünkü İstanbul’da hava kararsa, Ay da çıksa hayat hiç bitmez.