Anneler Günü Çiçekleri

Her gün hediye gönderseniz hakkını ödeyemeyeceğiniz annenize normal zamanlarda içinizden geldiği için ya da her mayıs ayının ikinci pazarına denk gelen Anneler Günü'nde anlamlı bir çiçek göndermek istemez misiniz? Hem annenizi mutlu etmek hem de onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için tercih edebileceğiniz rengarenk ve zarif Anneler Günü Çiçekleri, Çiçek Market'in ayrıcalıklı dünyasında sizleri bekliyor!


Pembe, kırmızı, sarı ve beyaz gibi pek çok renkte gül, gerbera ve orkide türlerinin yer aldığı Anneler Günü çiçekleri kategorisinde; her biri işinde uzman çiçekçiler tarafından özenle hazırlanmış şık ve zarif birçok aranjman da bulunmaktadır. Annenizin zevkine göre seçip gönderebileceğiniz bu çiçeklerin yanı sıra kurabiye sepeti, kek buketi ve farklı tasarımlarda çikolata sepetlerinden oluşan birbirinden lezzetli sunumlardan da beğendiğinizi annenize kolayca ulaştırabilir, Anneler Günü'nde kendini günün en şanslı ve mutlu annesi hissetmesine vesile olabilirsiniz!


Siz de Anneler Günü'nde annenize saksı, vazo ve akvaryum gibi sunum seçenekleri bulunan birbirinden şık ürünler içerisinden bir tanesini göndermek isterseniz, Çiçek Market sayfalarına girip beğendiğiniz ürünü kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile kolayca satın alarak dilediğiniz adrese dilediğiniz zaman ulaşmasını sağlayabilirsiniz!