Güller

Her bir renginin aşk, özlem ve hüzün gibi pek çok farklı anlama geldiği bilinen güller, duygularınızı ifade etmek için kullanabileceğiniz en güzel ve özel çiçek türlerinden bir tanesidir. Sevgilinize, annenize ya da herhangi bir yakınınıza içinizden geçenleri anlatmak için kullanabileceğiniz birbirinden şık ve zarif gül çeşitleri de, onlara anlamlı bir jest yapabilmeniz için Çiçek Market sayfalarında sizleri bekliyor!


Çiçek Market güller kategorisinde; buket olarak ya da kalpli vazo, cam ve akvaryum gibi farklı birçok sunum seçeneği bulunan, beyaz ve kırmızı renkte pek çok gül bulunmaktadır. Ayrıca antoryum, krizantem ya da papatya gibi çiçekler ile birlikte hazırlanmış çeşitli gül aranjmanları da kategori sayfalarında mevcuttur. Duygulara hitap ettikleri gibi, son derece hoş bir görünüme de sahip olan, uzmanlar tarafından emek harcanarak hazırlanmış bu çiçeklerin kalpli balon, ayıcık ve gülen güneş gibi çeşitli aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış sunumları, yakınlarınızı mutlu etmek için ideal ürünlerdir!


Dilediğiniz insana duygularınızı ifade etmek için göndermek isteyeceğiniz gülleri, Çiçek Market online mağazasından kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilir, jestinizin dilediğiniz tarihte yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz!