Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
165 ürün bulundu.

Sevgiliye Çiçek

Evliliğe giden yolda ilk adımı atarak derin bir ilişkiye başladığınız sevgilinize, onu her anınızda düşünüp önemsediğinizi göstermek adına herhangi bir zamanda ya da Sevgililer Günü, yıl dönümü ve benzeri özel günlerde hislerinize tercüman olması için takdim edebileceğiniz pek çok hediye vardır. Bu hediye seçenekleri arasında duygularınızı ifade etmenin en zarif yollarından biri, göz kamaştırıcı görüntüleri ve hoş kokularıyla sevgilinizi adeta büyüleyecek olan çiçeklerdir...

Romantizmin en güçlü nesnelerinden biri olarak kullanılan çiçekler, tek başlarına şık bir sunum eşliğinde sevgilinize verebileceğiniz oldukça etkileyici hediyelerdir. Farklı anlamlara sahip çeşitleriyle duygu ve düşüncelerinizi uzun süre unutulmayacak görsel zenginlikle estetik bir biçimde anlatmanızı sağlayacak çiçekler, sevgilinizin baktıkça sevginizin en saf ve canlı halini göreceği eşsiz hatıralardır. Hafızanın derinliklerine yerleşerek çiftlerin en güzel günlerinin zarif görünümleriyle özdeşleşmesini sağlayan yönleriyle sevgiliye çiçek, bir anlamda yaşanan özel anlarda belleklere kazınan güzel anıların somut ifadelerinden biridir.


Çiçek Market ile Sevgilinize Unutamayacağı Bir Hediye Verin...

Hayatınızın en özel anlarını paylaştığınız sevgilinize hediye olarak sunabileceğiniz, en az sevgiliniz kadar güzel ve sizin gibi ince ruhlu bir insana yakışacak; gül, orkide ve listanyüs gibi birbirinden şık pek çok çiçek türünü Çiçek Market online kataloğunda yer alan sevgiliye çiçek kategorisinde bulabilirsiniz. Kalp vazo, seramik ya da sepet gibi farklı sunum seçeneklerine sahip; kalp yastık, sevimli ayıcık ve balon tarzında çeşitli aksesuarlar ile süslenerek daha hareketli bir hale getirilen çiçekleri zevkinize göre buket veya aranjman çeşitleri arasından tercih edebilirsiniz. Özel günlerde ya da dilediğiniz zaman sevdiğiniz insana romantik bir jest yapmak için gerçekleştirebileceğiniz sevgiliye çiçek ritüelini, tek bir gül tanesinin ifade ettiği sade bir dille ya da farklı çiçek türlerinden oluşan kocaman bir çiçek sepeti ile gösterişli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Siz de sevgilinize karşı duygularınızı en zarif ve doğal haliyle ifade etmek için hediye edebileceğiniz çiçek sepeti ve aranjman seçeneklerini, Çiçek Market’in online mağazasındaki Sevgiliye Çiçek kategorisinde ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir; dilediğiniz çiçek ya da aranjmanı online sipariş ayrıcalığıyla kolayca satın alıp ekleyeceğiniz notla birlikte sevgilinize ulaştırabilirsiniz!