Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
32 ürün bulundu.

Çelenk

Yakınlarınızın hayatlarındaki yeni gelişmeler karşısında onlarla sevinçlerini paylaşmanın yanı sıra cenaze gibi talihsiz durumlarda da üzüntülerine ortak olmanın anlamlı bir metodu olarak tercih edebileceğiniz çiçekler, her duyguya ulaşabilen son derece değerli araçlardır. Sevdiklerinizin sizleri yanlarında görmek istedikleri yeni bir iş yeri açılışında, evlilik törenlerinde ya da başka özel hallerde orda olamasanız bile desteğinizi esirgemediğinizi ve her zaman yanlarında olduğunuzu gösterebilmenin estetik ve duygusal bir yoludur çiçekler...

Siz de yakınlarınızın mutlu veya hüzünlü zamanlarında koşullar yanlarında bulunmanıza el vermese de düşüncelerinizde onlara her zaman yer olduğunu anlatabilmek için çiçeklerin karşı konulamaz güzelliğinden ve eşsiz gücünden faydalanabilirsiniz. Birbirinden şık ve dikkat çekici detayların buluştuğu çelenk çeşitlerini bulabileceğiniz Çiçek Market’in online kataloğundaki ürünleri inceleyerek duygu ve düşüncelerinizi en doğru şekilde ifade edecek çiçek aranjmanlarını keşfedebilir ve yakınlarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu kanıtlayabilirsiniz.


Sevinçli ve Hüzünlü Anlarda Temsiliniz Olacak Çelenkler...

Çiçek market çelenkler kategorisinde; katılamayacağınız iş yeri açılışlarına tebriklerinizi sunmak, anma ve kutlama gibi çeşitli törenlerde orada olamasanız bile en azından adınızın yer almasını sağlamak ya da dostlarınızın en zor günlerinde onlara her zaman destek olacağınızı göstermek için tercih edebileceğiniz pek çok kaliteli ürün yer almaktadır. Şık ve zarif tasarımları ile öne çıkan; gerbera, karanfil ve glayor gibi pek çok çiçek türünün farklı renkleri kullanılarak hazırlanmış olan çelenkler arasından, siz de yakınlarınıza göndermek için rahatlıkla uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Farklı konseptlere uygun çiçek çeşitleriyle her türlü ihtiyacınıza kaliteli ve şık hediye seçenekleri sunan Çiçek Market’in online mağazasındaki çelenk tasarımlarını siz de tek tek inceleyerek hayalinizdeki hediyeye kolaylıkla karar verebilirsiniz. Çiçek Market ayrıcalığı ve güvencesiyle satın alabileceğiniz çelenk çeşitlerini günün her saati online olarak sipariş verebilir; dilediğiniz adres, saat ve benzeri bilgileri girerek ve iletmek istediğiniz notu ekleyerek güvenle gönderebilirsiniz.