Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
8 ürün bulundu.

Merasim ve Cenaze

Samimiyet dereceniz fark etmeksizin, hayatın en acı ve zor anlarından biri yakınlarınızın veya tanıdıklarınızın ebedi istirahatgahına uğurlandığının haberini almaktır... Siz de son yolculukları sırasında onlara eşlik etmek ister ancak daha önemli işleriniz olduğu ya da çok uzakta bulunduğunuzdan dolayı orada yer alamazsınız. Böyle zamanlarda sizi temsilen göndereceğiniz bir simge, kaybettiğiniz kişinin yakınlarıyla acılarını paylaştığınızı ve onların yanlarında olduğunuzu göstermenin en zarif yoludur. Zarafetin ve şıklığın sembolü olan çiçek çeşitleriyle siz de duygularınızı ifade etme fırsatı bulabilir ve yakınlarınıza ihtiyaç duydukları desteği sağlayabilirsiniz.

Hayatın mutlu anlarında olduğu kadar hüzünlü zamanlarında da sevdiklerinize olan hislerinizi anlatmanıza fırsat tanıyan oldukça etkili yöntemlerden biri olarak çiçek göndermek hem acınıza ortak olan hem de yakınlarınıza varlığınızı hissettiren eylemlerdendir… Çiçek Market; hali hazırda zorlu bir süreçten geçtiğiniz bu üzücü dönemde sizlere kolaylık sağlamak amacıyla oluşturduğu merasim ve cenaze kategorisindeki çiçek çeşitleriyle, düzenlenen cenaze törenlerinde bizzat bulunmasanız dahi geride kalan yakınlarınıza destek olmanıza imkan sunuyor.


Çiçekler Zor Anlarda Yakınlarınıza Eşlik Etsin...

Çiçek Market’in aranjman uzmanı çiçekçileri tarafından büyük özveriyle hazırlanmış merasim ve cenaze çiçeği kategorisi sayfalarında; anma, ölüm ve benzeri durumları belirtmek için sıklıkla kullanılan karanfillerden, ayrılık ve hüzün simgesi olan beyaz ve pembe gerberalara kadar çok sayıda çiçek çeşitlerinden meydana gelmektedir. Tek bir çiçek türünden veya farklı çiçek gruplarından faydalanılarak oluşturulmuş çelenklerin yer aldığı Çiçek Market’in online kataloğunda, katılamadığınız bir törende sizi temsil edecek aranjmanı kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Renkli kurdeleler üzerine isminizi yazdırarak kimden geldiğini de açık bir biçimde belli edebilmenize olanak veren merasim ve cenaze çiçeği seçenekleri arasında seçim yaparak siz de manevi desteğinizi sevdiklerinize sunabilirsiniz.

"Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız." sloganıyla yola çıkan Çiçek Market'in ihtiyacınıza sunduğu cenaze çelenklerini, hızlı teslimat imkânıyla Türkiye’nin birçok yerine gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri zamanında ve eksiksiz bir biçimde yakınlarınıza ulaştırmanıza yardımcı olacak Çiçek Market hizmeti sayesinde istediğiniz saat, tarih ve adres bilgilerini belirterek beğendiğiniz cenaze çiçeklerini güvenle gönderebilirsiniz.