Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
8 ürün bulundu.

Antoryum

İnsanların iletişiminde en etkili unsurlardan biri olan duygular, bazen öyle yoğun bir hal alır ki hiçbir kelime bu hislerin derinliğini anlatmak için yeterli olmaz… Bu noktada devreye giren çiçekler, yüzyıllardır insanların sevdiklerine duygularını anlamlı bir şekilde ifade etmeleri için en sık tercih ettikleri armağanlar arasında yer almaktadır. Eğer siz de sevdiklerinize sizin için ne kadar önemli olduklarını güzel çiçekler yoluyla ifade etmek istiyorsanız, Çiçek Market sayfalarında beğenilerinize sunulan antoryum çiçeği çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!

Yıl dönümü, doğum günü ve benzeri özel günlerden açılış veya kutlamalara kadar pek çok farklı konsepte uyum sağlayarak hislerinizin zarif birer göstergesi olacak antoryum çiçeği, renklerine göre değişik anlamlar kazanan çok yönlü saksı çiçeklerinden biridir. En sık tercih edilenler arasındaki kırmızı antoryum tutkulu bir aşkı ifade ederken beyaz antoryum ise sadeliğin ve saflığın şık bir simgesi olarak karşılık bulur. Siz de özel aranjman ve sunumlarla hazırlanan antoryum çiçeği seçeneklerini Çiçek Market’in online mağazası üzerinden inceleyerek zevkinize uygun olanı seçebilir ve yakınlarınızın içinde bulundukları her durumda mutluluklarını paylaştığınızı dile getirebilirsiniz!


Zarafetiyle Göz Kamaştıran Bir Hediye: Antoryum

Hem gündelik hayat hem de özel günlerdeki ihtiyaçlara birbirinden zarif çiçeklerle şık çözümler bulan Çiçek Market’in antoryum çiçeği kategorisinde; renkleriyle göz alan taptaze antoryumlar ve her biri alanında uzman çiçekçiler tarafından lilyum, gül gibi diğer popüler çiçekler kullanılarak özenle bir araya getirilmiş aranjmanlar yer almaktadır. Özel günlerde ya da dilediğiniz herhangi bir zaman sevdiklerinize şık bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Çiçek Market ayrıcalığı ile beğenilerinize sunulan bu saksı çiçeklerini sevdiklerinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz seçenekler arasından tercih edebilir ve duygularınızın en özel simgesi olarak hediye edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için ideal bir hediye olmasının yanı sıra estetik görünümü ile girdikleri ortama canlılık katacak ve uzun süreli ömrüyle yakınlarınıza her zaman sizi hatırlatacak antoryum çeşitlerini unutulmaz bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile Çiçek Market’in online kataloğundan kolaylıkla satın alabileceğiniz antoryum çiçeklerini göndermek istediğiniz adres ve saat bilgilerini belirterek sevdiklerinize güvenle ulaştırabilirsiniz.