Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
85 ürün bulundu.

Babalar Günü Çiçekleri

Her ne kadar çiçekler genelde Anneler Günü ya da Sevgililer Günü gibi özel günler ile özdeşleşmiş olsalar da hayatımı boyunca haklarını ne yapsak da ödeyemeyeceğimiz babalarımızı Babalar Günü’nde mutlu etmek için son derece orijinal ve anlamlı bir hediye olarak da düşünülebilirler. Dolayısıyla eğer siz de bu özel günde babanız için hediye alırken parfüm, kravat ya da kol düğmeleri gibi standart seçeneklerin dışına çıkmak isterseniz; rengârenk, taptaze, mis gibi kokan şık bir çiçek aranjmanı almayı tercih edebilirsiniz. Böylece çevresinde onu en iyi tanıyan insanlardan biri olarak babanızın hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz çiçek çeşitlerinden oluşan bir aranjman ile birlikte ona duyduğunuz saygı ve sevginin sonsuzluğunu hem şık hem de anlamlı bir şekilde ifade edebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Babaya hediye olarak seçilebilecek en zarif alternatiflerden biri olan çiçek çeşitleri; babaların emeklerinin kutsandığı Babalar Günü’nde siz de babanızı unutmadığınızı, ona minnettar olduğunuzu ve ne olursa olsun yanında olacağınızı anlatabilmenize yardımcı olacak seçenekleriyle Çiçek Market’in ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda sizleri bekliyor!


Birbirinden Şık Babalar Günü Çiçekleri, Çiçek Market’te!

Sizin de babanıza Babalar Günü’nde çiçek hediye ederek onu bir yandan şaşırtıp bir yandan da sevindirme fikri kulağınıza hoş geliyorsa; Çiçek Market’in son derece zengin bir ürün yelpazesi ile sizlere ulaşan yaratıcı sunumlarını ve taptaze çiçeklerini, babanıza yapacağınız sürpriz için ideal bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Hasır sepetten cam vazoya, kalp şeklinde tasarlanmış kutudan seramik saksıya kadar aklınıza gelebilecek birçok sunum çeşidini bulabileceğiniz Çiçek Market’in online kataloğunda; kırmızı ve beyaz güller, rengarenk gerberalar, zarafetleriyle göz kamaştıran orkideler ve saflığın temsilcisi şebboylardan oluşan aranjmanları bulmanız mümkün… Ayrıca çikolatalı meyveler veya keklerle hazırlanan; göze hitap ettiği kadar iştah da kabartan çikolata buketlerini de babaya hediye edilebilecek seçenekler arasında keşfedebilirsiniz.

Siz de bu özenle hazırlanmış aranjmanlar arasından babanızın giyim tarzı, yaşadığı ya da çalıştığı ortamın dekorasyonu, edindiği hobiler ve daha pek çok ayırt edici özelliğini dikkate alarak rahatlıkla seçebileceğiniz çiçekler yoluyla babanıza olan sevginizi estetik bir biçimde dile getirebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen online çiçek mağazası Çiçek Market’in güvencesiyle satın alabileceğiniz Babalar Günü çiçeklerini belirttiğiniz adrese dilediğiniz gün ve saatte gönderilmesini sağlayabilir; günün anlam ve önemine binaen yazdığınız duygusal mesajların da yer aldığı bir not ile birlikte babanızı bu özel günde unutmadığınızı şık bir şekilde gösterebilirsiniz!