Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
37 ürün bulundu.

Buket

Aşk, özlem, minnet ve benzeri duygular; tek başlarına ne kadar büyük anlamlar ifade etseler de sadece kelimeler aracılığı ile aktarıldıklarında bir parça eksik kalabilirler. Bu nedenle çiçekler; tam anlamıyla iletmek istediğiniz bu ve benzeri duyguları arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, sevgilinize ya da her kime isterseniz eksiksiz ve şık bir şekilde iletmek için kullanabileceğiniz etkili yöntemlerden biridir. Sevdiklerinize bazı özel günlerde ya da olağan bir günde onlara olan bağlılığınızı ve sevginizi samimi bir şekilde göstermenizde en büyük yardımcınız olacak çiçekler, şık görünümleriyle de ortamı güzelleştirecek eşsiz güzellikteki hediyelerdir...

Saflığın, sadeliğin ve derinliğin simgesi olarak verilen çiçek buketleri, sevdiklerinize sunmak için tercih edebileceğiniz en zarif hediyelerden biridir. Bazen bir özür niyetine bazen bir kutlama veya tebrik bazen de yakınlarınıza verdiğiniz değerin simgesel karşılığı olacak buket çiçek çeşitlerinden faydalanarak siz de düşüncelerinizi veya duygularınızı estetik bir sunum ile karşınızdakine ulaştırabilirsiniz. Çiçek Market’in seçkin ürün koleksiyonunda beğenilerinize sunulan birbirinden şık buket seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, gereksiniminize en uygun ürünleri bulabilirsiniz!


Minimalliğiyle Göz Alan Hediye: Çiçek Buketi

Özenli ellerde deneyimli görüşlerle hazırlanan Çiçek Market buket kategorisinde; kırmızı ya da beyaz güllerden oluşan gül buketi aranjmanları, kır çiçeklerinin doğal güzelliğinden yararlanılarak yapılan buketler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Papatya ve gerberaların yanı sıra karanfil çiçekleri kullanılarak meydana getirilen çiçek çeşitlerini de bulabileceğiniz Çiçek Market’in online kataloğunu inceleyerek kutuda veya el buketi şeklinde tasarlanmış sunum şekilleri arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Canlı renkleri ve hoş kokuları ile dikkat çeken bu dalından yeni koparılmış taptaze çiçeklerle hazırlanan çiçek buketleri, sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek ve onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını hatırlatmak için son derece uygun ürünlerdir.

Yakınlarınıza samimi ve anlamlı bir jest yapmak için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel buket çiçek seçeneklerini Çiçek Market online sayfalarında keşfedebilir ve beğendiğiniz ürünleri kredi kartı veya havale gibi ödeme yollarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Gönderilecek adres bilgilerini girerek dilediğiniz gün ve saatte seçmiş olduğunuz çiçek buketlerinin sevdiklerinize güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz!