Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
57 ürün bulundu.

Açılış & Kutlama

İnsanlar, kendilerine ait bir iş kurma heyecanıyla attıkları yeni adımlarda sevdiklerini yanlarında görmek isterler. İş kurmanın yanı sıra işini büyütme ya da değiştirme aşamasında olanlar da hayatlarındaki bu köklü değişimlerde her zaman yanlarında yakınlarını ararlar. Siz de bu önemli anlarda arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın mutluluklarını paylaşmak adına onların yanlarında olmak istersiniz fakat bu her koşulda mümkün olmayabilir. Çiçekler, tam da böyle zamanlarda fiziksel olarak yanlarında bulunamasanız da varlığınızın ve onlarla duyduğunuz gururun en güzel simgesi olarak gönderebileceğiniz son derece şık ve anlamlı armağanlardır.

Oldukça yoğun duygular içinde olan yakınlarınıza hayatlarının dönüm noktalarından birini oluşturacak açılış ve kutlamalar için çiçek göndererek, yanlarında olamasanız bile onların sevinçlerine ortak olduğunuzu gösterebilir ve hem yüzlerinden hem de hafızalarından hiç silinmeyecek bir tebessüm yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda bir köprü kuran, her ana duyulan ihtiyacı yaratıcı ve kaliteli çiçek sepeti ya da aranjmanlarıyla karşılamayı hedefleyen Çiçek Market’in online kataloğunu ziyaret ederek siz de sevdiklerinizin zevkine uygun seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Sevdiklerinizin Yeni Atılımlarını Çiçeklerle Tebrik Edin!

Çiçek Market’in açılış ve kutlama kategorisinde, farklı konseptlere ya da özel gereksinimlere göre alanında deneyim sahibi çiçekçiler tarafından özenli bir el işçiliği ile hazırlanmış çiçek sepeti ve aranjmanları yer alıyor. Hediyelerini sade sunumlarla ulaştırmak isteyenler için cam veya seramik vazoda hazırlanan, gösterişli detaylar eşliğinde göndermek isteyenler için ise ayaklı, çift ya da üç katlı çiçek sepeti ve ferforje biçimleriyle bir araya getirilen çiçek çeşitlerini; sizler için özel olarak oluşturulmuş açılış ve kutlama kategorisi altında bulabilirsiniz. Görkemli görünümleriyle dikkat çeken benjamin, şeflera, antoryum gibi saksı bitkilerinin yanı sıra lilyum, orkide, karanfil gibi çiçek çeşitlerini de online katalogda keşfedebilirsiniz.

Hayatlarında yaptıkları bu yeni atılımlarda sevdiklerinizin arkalarında olduğunuzu ve başarılarını içten bir şekilde kutladığınızı göstermek için ideal seçenekler olan çiçek sepeti, ferforje ve aranjmanlarını; Çiçek Market’in online kataloğu üzerinden seçerek kolaylıkla sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Çiçek Market’in online mağazası üzerinden çiçek göndermek için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ürünü seçerek göndermek istediğiniz adres ve saat bilgilerini girmek!