Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
66 ürün bulundu.

14 Mart Tıp Bayramı Çiçekleri

Tıp alanındaki çalışmalarıyla pek çok insanın çeşitli rahatsızlıklarına umut olan doktor, hemşire ve benzeri sağlık görevlilerinin verdikleri hizmetleri anmak amacıyla kutlanan Tıp Bayramı; yakınlarınızın başarılarını kutlamak ve onları tebrik etmek için harika bir fırsat! Sizin de akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın arasında tıp alanındaki mesleklerini icra etmekte olan sevdikleriniz varsa onlara ayrılmış bu özel günde onlarla ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirebilirsiniz. Sadece sözlerle değil anlamlı hediyelerle de kutlayabileceğiniz 14 Mart Tıp Bayramı için yakınlarınıza gönderebileceğiniz rengarenk görünümleriyle hayatlarına canlılık katacak ve şık sunumlarıyla dekoratif özellik gösterecek çiçeklerin gücünden yararlanabilirsiniz!

Araştırmacıların bilime olan eşsiz katkılarını kutlama ve anma günü olan 14 Mart Tıp Bayramı için özel olarak seçilmiş birbirinden şık çiçek çeşitlerinin bulunduğu Çiçek Market’in online kataloğunda, siz de yakınlarınıza uygun hediyeyi rahatlıkla keşfedebilirsiniz!


Rengarenk Tıp Bayramı Çiçekleri, Çiçek Market’te!

Çiçek Market’in Tıp Bayramı çiçekleri kategorisinde; fanus, hasır sepet, akvaryum ve vazo gibi sunum seçeneklerinde gül, orkide ve kır çiçeğinin yanı sıra gerbera, papatya, lilyum ve krizantem türleri kullanılarak hazırlanmış şık aranjmanlar ve iştah kabartıcı görünümleriyle büyüleyen çikolata, kek ve meyve sepetleri yer alıyor. Hayatınızda önemli bir yeri olan doktor, hemşire ve benzeri meslek gruplarına dahil olan sevdiklerinize göndermek için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu çiçek çeşitleri; onların yüzlerine anlamlı bir gülümseme konduracak şık ve kreatif hediyeler olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Siz de insanlara sağlıklarını kazandırıp yaşama sevinci aşılayan, hayatınıza da bir şekilde dokunan doktorlara şükranlarınızı sunmak için çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçek Market’in 14 Mart Tıp Bayramı çiçekleri kategorisinde yer alan çiçekleri detaylıca inceleyebilir; hoşunuza giden ürünü kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 online olarak satın alabilirsiniz!