Tıp Bayramı

Doktorluk mesleğini icra etmekte olan akraba veya arkadaşlarınıza, 14 Mart Tıp Bayramı'nda anlamlı bir hediye almak istiyorsunuz ama ne alacağınız konusunda bir fikriniz yok… Bu durumda tek yapmanız gereken Çiçek Market online kataloğunda yer alan capcanlı, rengarenk Tıp Bayramı çiçekleri içerisinden hoşunuza giden bir ürünü sipariş vermek!


Çiçek Market Tıp Bayramı çiçekleri kategorisinde, bu özel gün için uygun pek çok ürün yer almaktadır. Fanus, sepet, akvaryum ve vazo gibi seçeneklerde gül, orkide ve kır çiçeği sunumlarının yanı sıra gerbera, papatya, lilyum ve krizantem türleri kullanılarak işinin ehli çiçekçiler tarafından özenle hazırlanmış şık aranjmanlar da bu kategori içerisinde bulunmaktadır. Hayatınızda önemli bir yeri olan doktor sevdiklerinize göndermek için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu ürünler, onların yüzlerine anlamlı bir gülümseme konduracaktır.


Siz de insanlara şifa dağıtıp yaşama sevinci aşılayan, hayatınıza da bir şekilde dokunan doktorlara şükranlarınızı sunmak için çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçek Market Tıp Bayramı çiçekleri kategorisinde yer alan ürünleri detaylıca inceleyebilir, hoşunuza giden çiçeği kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 online olarak satın alabilirsiniz!