Kazablanka ve Lilyumlar

Sevdiklerinize onları ne kadar sık düşündüğünüzü, duyduğunuz özlemin ne kadar içten ve gerçek olduğunu göstermek için çiçek almaya karar verdiniz ama bu anlamlara gelen bir çiçek olup olmadığını bilmiyorsunuz... Çiçek Market sayfalarında yer alan kazablanka ve lilyumlar, sevdiklerinize güzel bir jest yapmanıza olanak sağlayacağı gibi ifade etmek istediğiniz hislerinizi etkili bir şekilde aktarmanıza da yardımcı olacaktır!


Çiçek Market kazablanka ve lilyumlar kategorisinde; kalpli ya da normal vazo, seramik ve sepet gibi seçeceğiniz ürüne göre farklılık gösteren sunum seçenekleri ile hazırlanan çeşitli ürünlerin yanı sıra gerbera, şebboy, karanfil ve daha pek çok zarif ve hoş çiçek türü kullanılarak alanında uzman çiçekçiler tarafından özel olarak tasarlanmış rengarenk aranjmanlar da yer almaktadır. Göndermek istediğiniz insana kolayca ulaşmasını sağlayacağınız bu ürünlere, dilediğiniz notu da ekleyip hediyenizi çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.


Kendilerine has kokuları ile sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlayacak ve uzun süre sevdikleriniz üzerinde etkisini yitirmeyecek olan taptaze, rengârenk kazablanka ve lilyumlar, Çiçek Market sayfalarında kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile beğenilerinize sunulmaktadır!