Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
143 ürün bulundu.

Geçmiş Olsun

Sevdiklerimizin geçirdiği hastalıklar boyunca hepimizin istediği tek şey onların yanında olmak ve varlığımızla manevi destekte bulunmaktır ancak bu birtakım engeller sebebiyle her zaman mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda her şeye rağmen aklımızda olduklarını ifade etmek ve fiziksel olarak yanlarında olamasak da bu zorlu süreçte ne olursa olsun arkalarında olduğumuzu anlatmak amacıyla çeşitli objeler göndeririz. Pek çok duygu ve düşünceyi zarif bir şekilde ifade etmenin en şık yöntemlerinden biri olarak sıklıkla tercih edilen çiçekler, tam da böyle zamanların kurtarıcılarıdır.

Hastalık, ameliyat ve benzeri durumlarda yakınlarınızın moralini yüksek tutarak iyileşme sürecini hızlandırmak adına göndereceğiniz çiçeklerle; onlara yanlarında olduğunuzu hissettirebilir ve mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Gönderim amacına göre gruplandırdığı çiçek seçenekleriyle seçimlerinize yön vermeyi amaçlayan güvenilir çiçekçiniz Çiçek Market’in online kataloğu üzerinden geçmiş olsun çiçeklerini keşfederek siz de aklınızdaki aranjmanı seçebilir ve yakınlarınızın zor zamanlarında en büyük destekçi olduğunuzu anlatabilirsiniz.


Seçtiğiniz Çiçekleri Şık Sunumlarla Sevdiklerinize Ulaştırın!

Çiçek Market’in yakınlarınızın evde veya hastanede yaşadıkları hastalıklar için geçmiş olsun dileklerinizi iletmenize yardımcı olmak adına özel olarak hazırlanmış çiçeklerini, geçmiş olsun kategorisi altında bulabilirsiniz. Kırmızı, beyaz, sarı ve daha nice renkte güller ile lilyum, şebboy, lisyantüs, krizantem, karanfil gibi gösterişli görünümleriyle büyüleyen çiçek çeşitlerine ulaşabileceğiniz online katalogda; kurdeleden ayıcığa, kalp peluştan nazar boncuğuna kadar pek çok objeyle süslenmiş geçmiş olsun çiçeklerini bulabilirsiniz. Seramik, sepet, vazo gibi farklı sunum seçenekleri arasından seçerek sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçekleri; dilerseniz buket halinde de iletebilirsiniz. Ayrıca mevsim ya da kır çiçekleri kullanılarak alanında uzman çiçekçiler tarafından hazırlanan son derece şık pek çok aranjman çeşitlerini de Çiçek Market sayfalarında sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Sevdiklerinize zor günlerinde yanlarında olamasanız bile onların daima aklınızda olduğunu göstermek için siz de Çiçek Market’in uzmanlığında özenle hazırlanmış geçmiş olsun çiçeklerini gönderebilirsiniz. Çiçek Market’in online mağaza sayfalarını inceleyerek uygun gördüğünüz çiçek aranjmanlarını sizlere sunulan indirim avantajlarını değerlendirerek Türkiye’nin dört bir tarafına gönderebilirsiniz. Yollanacak tarih ve saat aralığını seçmeye imkan tanıyan Çiçek Market sistemi sayesinde göndereceğiniz çiçekleri dilediğiniz zamanda sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.