Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
162 ürün bulundu.

Doğum Günü Çiçekleri

Sevdiklerinizin yeni yaşlarını kutladıkları doğum günlerinde hediye etmek üzere seçiğiniz şeylerin anlamları oldukça büyüktür. Çünkü bugünlerde verilen armağanlar karşınızdaki insanların nelerden hoşlandığını ya da onları nelerin ifade ettiğini bildiğinizin ve sizin onu ne kadar yakından tanıdığınızın kanıtları niteliğindedir. Bu nedenle büyük dikkatle seçilmesi gereken bu hediye seçenekleri arasında öyle bir şey vardır ki içinde adeta kendilerine özgü evrensel bir dil barındırırlar: doğum günü çiçekleri...

Her bir çiçeğin özel anlamlara geldiği göz önünde bulundurulduğunda doğum günü çiçeği seçimi, oldukça zorlu bir süreç olarak karşınızdadır. Büyük hassasiyetle ele alınması gereken çiçek seçimini farklı familyalara ait çiçek çeşitleri ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz sunum seçenekleri ile sizin yerinize hazırlayan Çiçek Market, birbirinden güzel görüntüleri ve kokularıyla göz dolduran çiçekleri sevdiklerinize ulaştırabileceğiniz ideal hediyeler haline getiriyor. Doğallıkları ile sevginizin zarif bir simgesi olacak doğum günü çiçeklerini siz de Çiçek Market’in uzmanlığıyla arkadaşlarınızın, sevgilinizin ya da akrabalarınıza doğum günlerinde yeni yaşının armağanı olarak gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.


Doğal Çiçek Aranjmanlarıyla Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Çiçek Market online kataloğunda bulunan doğum günü çiçekleri kategorisinde; kendilerine has renk ve kokularıyla öne çıkan listanyus, gül, lilyum, orkide ve benzeri pek çok çiçek türü mevcuttur. Kare ve kalp şekli verilmiş vazolarda ya da akvaryum tarzı cam kutularda sunulan çiçek aranjmanlarının yanı sıra tekli gül ve birçok çiçek çeşidinden oluşan buketleri bulabileceğiniz Çiçek Market’in online mağazasında, siz de hayallerinizdeki çiçek sunumunu kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Sevimli ayıcık, güneş ya da kırmızı kalp aksesuarları ile süslenmiş çeşitleri bulunan çiçekler, doğum günlerinde onları unutmadığınızın en şık ifadeleri olarak sevdiklerinize gönül rahatlığıyla verebileceğiniz hediyeler olarak beğenilerinize sunuluyor.

Sevdiklerinize yeni yaşlarını unutmadığınızı ve bu değerli günü ne kadar önemsediğinizi göstermek için tercih edebileceğiniz, tekli olarak ya da çeşitli aranjmanlar şeklinde hazırlanmış doğum günü çiçeklerini, Çiçek Market online kataloğunda inceleyebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile satın alabileceğiniz doğum günü çiçeği çeşitlerini ileri tarihli çiçek siparişi sistemi sayesinde hediyenizin tam gününde sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz!