Meyve Sepeti

Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde, ya da içinizden gelen herhangi bir zamanda yakınlarınıza hoş, anlamlı ve orijinal bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Çiçek Market meyve çiçek kategorisinde beğenilerinize sunulan, her biri son derece şık ve bir o kadar da lezzetli sunumları tercih edebilirsiniz!


Hem göze hem de damağa hitap eden pek çok seçeneğin yer aldığı Meyve Çiçek kategorisi sayfalarında; çikolata çiçekler, kek buketleri, meyve sepetleri, kurabiye sepetleri gibi birbirinden lezzetli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hoş bir jest yapmak için dilediğiniz zaman tercih edebileceğiniz sunumların yanı sıra; özür dileme, doğum günü kutlama, aşk mesajı verme gibi çeşitli amaçlar için özel mesajlar ile tasarlanmış ürünler de kategori sayfalarında beğenilerinize sunulmaktadır.


Siz de tadı sevdiklerinizin damağında kalacak, yüzlerinde anlamlı bir gülümseme ile sizi düşünmelerini sağlayacak çok sayıda kurabiye, meyve ve kek buketini Çiçek Market'in meyve çiçek kategorisinde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak, güvenli online alışveriş imkânı ile 7/24 evinizden sipariş verebilirsiniz!