Öğretmenler Günü Çiçekleri

Sizi aileniz ile birlikte hayata hazırlayan, hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve güzel bir yaşamınız olması için eğiten öğretmenlerinizin hakkını ne yaparsanız yapın ödeyemezsiniz! Yine de her sene 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hediye göndererek onları bir nebze de olsa mutlu etmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en güzel jest; Çiçek Market online kataloğunda yer alan Öğretmenler Günü çiçeklerinden bir tanesini sipariş vermek!


Çiçek Market Öğretmenler Günü çiçekleri kategorisinde rengarenk, birbirinden hoş pek çok ürün sizleri beklemektedir. Buket olarak, fanusta ya da seramikte tercih edebileceğiniz; gül, orkide ve papatya gibi çeşitlerin sunumlarının yanı sıra gerbera, karanfil ve mevsim çiçekleri kullanılarak hazırlanmış pek çok aranjman da kategori sayfalarında beğenilerinize sunulmaktadır. Bunlara ek olarak; truffle buketi, lezzet sepeti ve lezzet şöleni gibi çikolata ve kurabiyelerden oluşan birbirinden lezzetli çikolata sepetleri de bu katalog içerisinde yer almaktadır!


Siz de bugünlere gelmenizde büyük emekleri olan öğretmenlerinize 24 Kasım'da özel bir hediye göndererek onların kalplerine sevgi ile dokunmayı ve yüzlerinde oluşacak gülümsemenin mimarı olmayı istiyorsanız, Çiçek Market Öğretmenler Günü çiçekleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile online olarak kolayca satın alabilir, sürprizinizin eklemeyi istediğiniz not ile birlikte dilediğiniz adrese dilediğiniz tarihte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz!