Çikolatalı Çiçek

Duygu ve düşüncelerinizi ifade ederken estetik görünümleriyle olduğu kadar damakta bıraktıkları karşı konulmaz tatlarıyla da sevdikleriniz için unutulmaz hediyelerden biri olacak çikolatalı çiçekler, rengarenk tasarımlarıyla Çiçek Market’in online mağaza sayfalarında sizleri bekliyor!

Yakınlarınızın doğum günlerinde, hayatlarında gerçekleşen sürpriz gelişmelerde veya belli başlı özel günlerde onlarla heyecan ve sevinçlerini paylaşmak için tercih edebileceğiniz onlarca seçenek arasında çikolatalı çiçek çeşitleri, yaratıcı sunumlarıyla sevdiklerinizin akıllarında yer etmeyi hedefliyor! Siz de en mutlu günlerinde yanlarında olamadığınız sevdikleriniz için sizi hatırlatacak ve tebriklerinizi iletecek bir armağan olarak özenle hazırlanmış çikolatalı çiçekleri tercih edebilir; ortamın renkli havasına katkıda bulunabilirsiniz!


Özgün Tasarımlara Sahip Çikolatalı Çiçekler...

Pembe, beyaz ve kırmızı şeker hamurları ile gonca gül şekli verilmiş ya da küçük beyaz papatyalarla süslenmiş çikolata çeşitlerini bulabileceğiniz Çiçek Market’in online mağazasında; renkli plastik saksılarda, hasır sepetlerde, pasta tabanlarında ve buketlerde sunum seçenekleri yer alıyor. Yeni bebekten Öğretmenler Günü’ne, yıl dönümü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerden doğum günlerine kadar farklı konseptleri karşılayabilecek çeşitlilikte hazırlanan çikolatalı çiçek çeşitleri; kek ve meyveler de eklenerek ortaya çıkarılmış özgün tasarımlarıyla online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Siz de sevdiklerinizin özel anlarında sizden bir parça olarak hatıralarında yer alacak çikolatalı çiçek alternatiflerinin farklı sunum ve tasarımlarını Çiçek Market’in online mağazasında inceleyebilir ve hayalinizdeki konsepte uygun hediye seçeneğini keşfedebilirsiniz!