Ordu'ya En Çok Tercih Edilenler

Ordu Çiçek Siparişi

Yaratıcı aranjmanlar ve estetik sunum şekilleriyle oluşturduğu ayrıcalıklı ürün koleksiyonu ile Çiçek Market, pek çok şehirde olduğu gibi Ordu’daki yakınlarınızı da çiçeklerle buluşturuyor! Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden Çiçek Market’in online kataloğu yardımıyla siz de beğendiğiniz çiçek çeşitlerinin Ordu’nun dilediğiniz yerine hızlı, güvenilir ve eksiksiz bir biçimde gönderilmesini sağlayabilirsiniz!

Ordu’da ikamet eden yakınlarınız için özel olarak hazırlanan Ordu çiçek siparişi kategorisinde hüzün, aşk, özlem, gurur ve benzeri duygular ile tebrik, özür, geçmiş olsun gibi iyi dileklerinizi sevdiklerinize ulaştırmanızı sağlayacak çiçek çeşidini bulabilir ve belirlediğiniz zaman aralığında güvenli bir şekilde ulaştırabilirsiniz!


En Özel Aranjmanlar, Ordu Çiçek Siparişi Kategorisinde!

Yılların deneyimi ışığında usta çiçekçilerin ellerinde bir araya getirilen çiçek aranjmanlarının yer aldığı Ordu çiçekçiniz Çiçek Market’in online mağaza sayfalarında; gerbera, lilyum, papatya, gül ve benzeri vazo çiçekleri ile antoryum, orkide, spatifilyum, difenbahya gibi saksı bitkilerini bulabilirsiniz. Açılış ve kutlama gibi organizasyonlar için karanfil ve cipsofilyalarla özel olarak hazırlanan çelenk çeşitlerine ulaşabileceğiniz Ordu çiçek siparişi kategorisinde; kurdele ve eğlenceli oyuncaklarla süslenmiş seramik saksılarda, cam vazolarda ya da hasır sepetlerde sunulan ve şık buketlere yerleştirilen aranjmanları keşfedebilirsiniz.

Aralarında kredi kartı, havale, EFT gibi ödeme şekillerinin bulunduğu güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabileceğiniz çiçek çeşitlerini üzerine ekleyeceğiniz bir not ile birlikte gönderebilmeniz mümkün.


Ordu'nun Komşu Şehirlerine Çiçek Gönderme

Ordu'daki İlçeler için Çiçekler