Kek Çikolata Meyve

Sevdiklerinizi hiç beklemedikleri bir anda lezzetleriyle onları baştan çıkaracak çikolata ve meyve sepetleriyle şık bir sürpriz yapmak ister misiniz? Özel günlerde veya yanlarında olmak istediğiniz herhangi bir zamanda sizden çok uzakta yaşayan yakınlarınıza sevginizin sıcaklığı ve samimiyeti kadar etkili bir şekilde duygularınızı ulaştırmanız; kek, çikolata ve meyve hediye sepeti çeşitleriyle mümkün!

Siz de birbirinden lezzetli çeşitlere ve özenle hazırlanmış şık görünümlere sahip seçeneklere ulaşabileceğiniz Çiçek Market’in online mağazasına göz atarak sevdiklerinizin damaklarına hitap edebilecek meyve ve çikolata sepeti alternatiflerine ulaşabilir; yakınlarınıza leziz dakikalar yaşatabilirsiniz!


Sevdiklerinize Lezzet Şöleni Armağan Edin!

Çiçek Market’in hediyelik çikolata olarak tercih edebileceğiniz ürünleri; çikolata soslarıyla kaplanmış ya da çeşitli şekerlemelerle süslenmiş kek buketi türleri, içi dolgulu çikolata sepeti çeşitleri ve taptaze meyvelerden oluşturulmuş meyve hediye sepeti sunumlarından meydana geliyor. Aralarında gül, papatya ve benzeri çiçek biçimleri verilerek hazırlanmış ve kalp veya yuvarlak pasta tabanlarına göze hoş gelecek şekilde dizilmiş seçeneklerini bulabileceğiniz online katalogdaki çikolata sepeti çeşitleri; doğum günü, yıl dönümü, Öğretmenler Günü, terfi ve daha pek çok konsepti karşılayabilecek tasarım zenginliği ile beğenilerinize sunuluyor. Pasta tabanları, hasır sepetler ve plastik kutuların yanı sıra buket şeklindeki sunumları da keşfedebileceğiniz Çiçek Market’in online mağazasında; her biri lezzetiyle büyüleyecek çikolata ve meyve hediye sepeti yer alıyor.

İşinin ehli çiçekçilerin marifetli elleriyle bir araya getirilen çikolata, meyve ve kek buketi hediyelerinin detaylarını Çiçek Market’in online mağaza sayfasında ürünlerin üzerine tıklayarak inceleyebilir; beğendiğiniz ürünlerin vereceğiniz adres ve ulaşım bilgileri ışığında dilediğiniz anda sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz!