Kek Buketi

Bir yandan sevdiklerinize olan hislerinizi şık ve anlamlı bir şekilde ulaştırabilmenizi bir yandan da yakınlarınızın tatlı krizlerinde hoş bir sürpriz olarak sizleri hatırlayabilmelerini sağlayacak kek buketi çeşitleri, özgün tasarımlarıyla Çiçek Market’te! Fiziksel olarak yanlarında olamadığınız anlarda kalbinizin her daim onlarla olduğunun en güzel ifadesi olacak çiçek ve çikolata seçeneklerine yer verdiği online kataloğu ile Çiçek Market, sadece göze hitap etmekle kalmayıp yakınlarınızın damaklarında unutulmaz bir tat da bırakacak kek buketlerini sizlerle buluşturuyor!


Kek Buketleri ile Sevdiklerinizi Şımartın!

Belli bir ahenk içinde taptaze meyveler ve kekler eşliğinde oluşturulmuş lezzet kulelerinin, farklı aromalardaki çikolatalara bulanarak doldurulmuş sepetlerin ve her bir katı ayrı bir tatlıyla düzenlenmiş pasta şeklindeki sunumların yer aldığı kek buketi kategorisinde; zevkinize uygun pek çok seçeneği keşfedebilirsiniz. Renkli plastik kutularda, kalp şeklinde ya da yuvarlak biçimli pasta tabanlarında ve kurdelelerle süslü vazolarda sunulan çeşitleri de bulunan kek buketlerini; sevdiklerinizin hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz alternatifler arasından seçebilirsiniz. Anneler Günü, Sevgililer Günü, doğum günü ve benzeri konseptlere uygun biçimde hazırlanarak günün anlam ve önemini hem lezzetli hem de şık bir şekilde ifade etme fırsatı sunan kek buketi çeşitleri ve üzerine eklenebilen küçük notlar sayesinde duygularınızı yakınlarınıza yazılı olarak da iletebilirsiniz.

Tıpkı büyüleyici görüntüleri gibi birbirinden lezzetli aromalara da sahip olan kek buketi çeşitlerini Çiçek Market’in online mağazası üzerinden tek tuşla inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri günün farklı saatlerinde ulaşmak üzere sevdiklerinizin bulunduğu noktaya güvenle gönderebilirsiniz!