Turkcell Kullanıcıları, Çiçek Market’te kazanıyor!

Turkcell Profesyonel kulüp üyelerine özel %40 indirim.

  • Kampanya tüm Turkcell Profesyonel Kulüp üyesi, bireysel hatlı aboneler için 7 Şubat-31 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Profesyonel Kulüp üyesi olmak için PROF yazıp 2222ye ücretsiz göndermek yeterlidir. Kampanyadan yararlanmak için, Satın alım aşamasında "Gönderen Bilgileri" sayfasına yer alan "telefon numaranız" alanına Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi telefon numaranızı giriniz. "Anlaşmalı Kurum Kodu" bölümüne Profesyoneller kulübü şifrenizi girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kulüp şifresi 2222ye PROF SFR yazıp göndererek alınmaktadır. Şifre alma talebi 1 SMS/0,4 TL olarak ücretlendirilir, daha önce alınmış şifrenin sorgulanması ücretsizdir. Profesyonel Kulüp şifresi, geçerli olduğu 30 günlük süre içinde maksimum 10 kez kullanılabilir.
  • Kampanyadan 7 Şubat 2012 – 31 Mart 2012 tarihleri arasında bu katalogdaki ürünlerde %40 indirim alarak yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Turkcell Çiçekleri

Sevdiklerine olan bağlılıklarını, sevgilerini veya saygılarını göstermek için doğal ve samimi bir hediye arayanların en çok tercih ettiği hediye seçeneklerinden biri olarak çiçekler; pek çok duygunun karşı konulamaz taşıyıcılarıdır. Güzel kokularının şık sunumlarla birleşmesinden doğan ayrıcalıklı özellikleriyle her zevke ve duyguya hitap eden son derece kişisel armağanlar haline gelen çiçekler; doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü ve benzeri özel günleri kutlamak için olduğu kadar beklenmedik anlarda sürpriz yapmak amacıyla da kullanılan zarafet temsilleridir.

Kutu, vazo, sepet veya saksılarda sunulan onlarca çiçek çeşidinden oluşturduğu ürün yelpazesi ile Çiçek Market; insanların fiziksel anlamda sevdiklerinin yanlarında olamasa bile onlara ulaşmalarını sağlayan bir araç olarak her zaman hizmetinizde! Farklı konseptlere uygun ürünlerinin yanı sıra markalarla yürüttüğü ortak projelerle de her alandaki ihtiyaçları karşılayan Çiçek Market, Turkcell kullanıcıları için hazırladığı kampanya yoluyla sizleri sevdiklerinize bağlamayı hedefliyor! Siz de Turkcell çiçekleri kategorisinde bulunan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir ve dilediğiniz adrese güvenle çiçek gönderebilirsiniz!