ÇiçekMarket'lilere Morhipo'da 30 TL İndirim!

26 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Çiçek Market'ten alışveriş yapan herkes, Morhipo.com'da 175 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde (elektronik ürünler hariç) kullanmak üzere 30 TL indirim kazanıyor. ÇiçekMarket’ten alışveriş yapmış olan müşterilere kod "Sipariş Teslim Edildi" maili ile gönderilecektir.

  • 30 TL'lik indirim, Morhipo'dan yapılacak 175 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde (elektronik ürünler hariç) geçerlidir.
  • İndirimden faydalanabilmek için morhipo.com üyesi olmanız gerekmektedir.
  • İndirim kodu Sepet adımında "Hediye Çeki Numarası Gir" kısmına girilmelidir.
  • Her üye kampanyadan bir defa faydalanabilir.
  • Kampanya başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez.
  • Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
  • Çiçekmarket.com ve Morhipo.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Çiçek Market Morhipo’da Kazandırıyor!

Sevdiklerinizin hiç beklemedikleri anlarda kalplerine dokunmak ve onlara verdiğiniz değerin ne kadar derin olduğunu gösterebilmek için tercih edebileceğiniz hediyeler arasında, zarafeti ve doğallığıyla göz kamaştıran eşsiz bir seçenek var: çiçekler! Doğum günlerinde yakınlarınızı unutmadığınızı, kutladıkları yeni gelişmelerde yanlarında olduğunuzu ya da Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde varlıklarına minnet duyduğunuzu anlatabilmenin en şık yolu olan çiçekler; sevginizin en safı halini ifade eden kusursuz hediyelerdir.

Farklı zevklere uygun aranjmanlar ve estetik sunumlarla bir araya getirilmiş çiçek çeşitlerinden oluşturduğu ürün koleksiyonuyla Çiçek Market, size duygularınızı eksiksiz bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayacak birbirinden şık çiçekler sunuyor! Uyguladığı indirimler ve sürpriz kampanyalarla her bütçeye ve her zevke uygun çiçekler tasarlayan Çiçek Market, her biri özenle hazırlanmış çiçeklerini tercih eden herkese morhipo.com’dan belli tarihlerde yapacakları alışverişler için kaçırılmayacak fırsatlar yaratıyor!