Göz Alıcı Çiçekler, İşCep’e Özel İndirimlerle, Çiçek Market’te!

İş Bankası İnternet Şubesi ve İşCep'ten %25 indirim cebinize; birbirinden güzel çiçekler sevdiklerinize gitsin!

  • İndirim kodunuzu, 1 - 25 Mart 2019 Tarihleri arasında İşCep veya İnternet Şubesi’ne giriş yaparak “kampanyalar” sayfasından alabilirsiniz.
  • Kampanya kodunuzu, sipariş sayfasında bulunan fatura bilgileri ekranındaki "İndirim Kodu" bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • İndirim kodunuz, "İndirimli Çiçekler" kategorisinde yer alanlar hariç tüm ürünlerde 25 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önerilir.
  • Çiçek Marketçilik İnternet Hizmetleri A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İş Bankası Çiçekleri

Çiçekler; yaşanan sürpriz bir gelişme karşısındaki heyecanınızı belli etmek, sevdiğiniz birini özel kılan günlerde onları hatırladığınızı göstermek veya herhangi bir zamanda sizin için ne kadar değerli olduklarını anlatmak için kullanabileceğiniz yegâne hediyelerdir. Sevdiklerinizin yüzlerine onları düşündüğünüzü bilmenin etkisiyle konduracağınız sıcak bir gülümsemenin garantisi olan çiçek çeşitleri; sevgi, özlem, minnet, hüzün ve benzeri duyguları onlarca kilometre öteye taşımanın en etkili yollarından biridir. Siz de hislerinizi sizden çok uzakta yaşayan yakınlarınıza hem pratik bir şekilde ulaştırmak hem de armağanlarınızla onların akıllarına kazınmak istiyorsanız, Çiçek Market’in online mağazasında birbirinden güzel sunum seçenekleri ve aranjmanlarla hazırlanan çiçek çeşitlerini tercih edebilirsiniz!

Farklı sezonlarda düzenlediği kampanyalarla sevenlerin aralarındaki mesafeleri ortadan kaldıran Çiçek Market, İş Bankası İnternet Şubesi kullanıcılarına özel indirimleriyle sevdiklerinize çiçek göndermenize yardımcı oluyor! Siz de hoş kokuları ve göz alıcı görünümleriyle yakınlarınızı büyüleyecek çiçek çeşitlerini Çiçek Market’in İş Bankası çiçekleri kategorisinden indirimli olarak satın alabilir ve dilediğiniz adrese güvenle gönderebilirsiniz!