Garanti Bankası Çiçek Kampanyası

Garanti BBVA Mobil’den Sevdikleriniz için Çiçek Market'te %25 indirim !

  • 21 Kasım - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’de yer alan “Garanti’den Hikayeler” alanında indirim kodu paylaşılacaktır.
  • Kampanya kodunuzu, sipariş sayfasında bulunan fatura bilgileri ekranındaki "İndirim Kodu" bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • İndirim kodunuz, tüm ürünlerde geçerlidir.
  • İndirim kodunun son kullanma tarihi 31 Aralık 2019’dur.
  • Kampanya kodları tek sefer kullanılabilir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önerilir.
  • T. Garanti Bankası ve CicekMarket.Com kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aşkınızın Temsili Olacak Çiçekler, Çiçek Market’te!

Çiçek Market, aşkınızı tüm görkemiyle ifade etmek için beklediğiniz Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı birbirinden güzel aranjman ve sunumlarıyla yine yanınızda! Sevgiliye hediye olarak verilebilecek en samimi, en şık ve en karşı konulamaz şeylerin başında gelen çiçekler ve rengarenk görünümleriyle olduğu kadar lezzetleriyle de akıllardan çıkmayacak çikolata sepeti çeşitleri, Çiçek Market’in online mağazasında sizleri bekliyor!

Şık bir kutuda beyaz güllerin sıralandığı paketlerden kurdele ve sevimli pelüşlarla süslenmiş vazolarda sunulan taptaze kırmızı güllere, karışık mevsim çiçeklerinden oluşan buketlerden orkide, spatifilyum, antoryum gibi saksı bitkilerine kadar sevgiliye hediye olarak takdim edilecek pek çok çiçek seçeneği Çiçek Market’in online kataloğunda sizlerle buluşuyor. Üzerinde kalbinizden geçenleri ifade edecek sözlerin yer aldığı kalp şeklindeki kek kutuları ile gül, papatya ve benzeri çiçek şekilleriyle hazırlanmış çikolata sepeti çeşitlerini de bulabileceğiniz online katalogdaki ürünlerle sevgilinize olan aşkınızı anlatmanın en şık yolunu keşfedebilirsiniz!