Digiturk Kullanıcılarına Özel İndirimleri Kaçırmayın!

Sevginizi göstermek için büyük fırsat! Digiturk'ten %20 indirim cebinize; birbirinden güzel çiçekler sevdiklerinize gitsin...

  • Kampanyadan yararlanmak için Digiturk'te kayıtlı olan cep telefonunuz ile "CICEK" yazıp tüm operatörlerden 3555'e mesaj atmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kodunuzu, sipariş sayfasında bulunan fatura bilgileri ekranındaki "İndirim Kodu" bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • İndirim kodunuz, "İndirimli Çiçekler" kategorisinde yer alanlar hariç tüm çiçeklerde 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu kampanyadan sadece Digiturk üyeleri faydalanabilir. Her üye sınırsız şifre alma hakkına sahiptir.
  • Sms bedeli tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kodları tek sefer kullanılabilir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Digiturk Çiçekleri

Her biri alanında uzman çiçekçilerin büyük özveri ve yaratıcılıkla bir araya getirdiği çiçek aranjmanları ve çiçek sepeti çeşitlerini pek çok farklı konsepte uygun seçeneklerle sunan Çiçek Market, dönemsel olarak uyguladığı indirimler yoluyla çiçek alışverişleriniz için avantajlı fırsatlar yaratıyor. Siz de dalından yeni koparılmış çiçeklerin muazzam kokularıyla yakınlarınızın başını döndürmeyi, şık sunumlarla sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmayı istiyorsanız; Çiçek Market’in Digiturk kullanıcıları için hazırladığı indirimli çiçekleri tercih edebilirsiniz!

Güllerden gerberalara, orkidelerden papatya, krizantem gibi mevsim çiçeklerine kadar pek çok seçeneği bulabileceğiniz Çiçek Market’in Digiturk çiçekleri kategorisinde; özel günlerde ya da içinizden geldiği için yakınlarınıza gönderebileceğiniz birbirinden şık sunumlar yer alıyor. Siz de Çiçek Market’in Digiturk ile birlikte yürüttüğü kampanya fırsatından faydalanarak yakınlarınıza olan hislerinizi çiçeklerle ifade etme avantajı yakalayabilir ve çiçeklerin onların hayatlarında unutamayacakları şık bir anı olarak yer etmelerini sağlayabilirsiniz!