Darüşşafaka Çiçekleri

Her birey aynı ritüel ile hayata merhaba der... Ağlayarak başlayan hayatımızın hep gülerek ve mutlu bir şekilde devam etmesini ister doğumumuza şahit olanlar… Her birey; çocukluğundan itibaren mutlu olmayı ve yaşadığı sürece her türlü haktan faydalanmayı hak eder. Eğitim de barınma, beslenme ve benzeri temel gereksinimler gibi çocuklar için vazgeçilmez ihtiyaçlardan biridir.

1863’te tüm çocuklara eğitimde fırsat eşitliği yaratma hevesiyle yola çıkan ve eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, günümüzde halen ebeveynleri hayatta olmayan ya da ailesinin maddi durumu eğitimlerini tamamlamalarına el vermeyen çocuklar için uluslararası seviyede eğitim olanakları sunmaya devam ediyor. Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na kabul edilen çocuklar için sekiz yıllık eğitimleri süresince sağlanan tüm imkanlar, Darüşşafaka Cemiyeti’ne dahil olan kişi, kurum ve kuruluşların yanı sıra gönüllü bağışçıların da katkılarıyla sağlanıyor.


Çocukların Eğitimine Çiçeklerle Katkıda Bulunun!

Çeşitli sebeplerle en temel hakkından mahrum kalan bir çocuğun eğitimine, üstelik sevdiklerinizi mutlu ederek destek vermek istemez misiniz? Darüşşafaka Eğitim Kurumları ile sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiğimiz ortak proje ile bu başlık altında yer alan ürünlerden yapacağınız alışverişlerin %20'sini, yüzlerce yetenekli çocuğumuza kolej seviyesinde eğitim imkânı sağlayan Darüşşafaka'ya bağışlıyoruz.

Siz de çocukların alabilecekleri kaliteli bir eğitimin küçük de olsa bir parçası olmak istiyorsanız, Çiçek Market’in Darüşşafaka ile ortaklaşa yürüttükleri kampanyaya katılmak için online katalog üzerindeki seçili ürünleri satın alabilirsiniz!

Bu projemiz sona ermiştir. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.