Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
46 ürün bulundu.

Avukatlar Günü Çiçekleri

Hayatımızdaki yerlerine duyduğumuz saygının göstergesi olarak sevdiklerimizin emeklerini küresel çerçevede anmak için kutladığımız özel günler vardır. Belli tarihlerde Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi kişiye özel kutlamaların yanı sıra toplumun belli bir kesiminin simgesi olan anma günlerine de hayatımızda yer veririz. Çoğu zaman göz ardı edilen ve coşkulu bir kutlama yapılmadığı halde kendilerine özel bir günü en çok hak edenler arasında yer alan kesimlerden biri şüphesiz avukatlardır...

Hukukun ve adaletin yılmaz savunucuları olan avukatların önemlerini, değerlerini ve emeklerini yüceltmek amacıyla kutlanan 5 Nisan Avukatlar Günü’nde siz de avukatlık mesleğini icra eden yakınlarınıza heyecanlarını onlarla paylaştığınızı dile getirmek amacıyla hediyeler gönderebilirsiniz. Şık sunumları ve güzel kokularıyla tüm hediye seçenekleri arasında ayrı bir yere sahip olan çiçekleri, hislerinizi sevdiklerinize taşıyacak zarif objeler olarak tercih edebilirsiniz.


Avukatlar Günü’ne Renk Katacak Çiçekler!

Rengarenk seçenekleriyle hem sizin onlar adına duyduğunuz mutluluk ve kıvancı hem de günün anlam ve önemini yansıtacak çiçek çeşitlerinin beğenilerinize sunulduğu Çiçek Market’in online mağazasında; orkidelerden gülllere, lilyumlardan antoryumlara kadar pek çok farklı zevke uygun çiçeklerden oluşan aranjmanlar yer alıyor. Hasır sepet, cam vazo, seramik saksı ve benzeri sunum seçenekleriyle daha hoş bir görünüm kazanan çiçek sepeti ve aranjmanlarını keşfedebileceğiniz Avukatlar Günü çiçekleri kategorisinde siz de aradığınız özelliklere sahip hediyeye kolaylıkla erişebilirsiniz.

Özenle hazırlanmış çiçek alternatiflerinin yanı sıra meyve, çikolata ve kekler kullanılarak oluşturulmuş lezzet buketlerini de bulabileceğiniz Çiçek Market’in online mağazası üzerinden güvenli ödeme yöntemi ile çiçek siparişi verebilir ve 5 Nisan Avukatlar Günü’nde sevdiklerinizin heyecanına ortak olabilirsiniz!