Duygularınızı Taşıyan Çiçekler

Göz kamaştırıcı etkisini uzun süre sürdürecek olan canlı renkleri, ortama adeta bahçedeymiş hissi verecek kokuları ve en güzel dekoratif unsur olarak kullanılabilecek eşsiz sunumları; çiçeklerin diğer hediye seçenekleri arasından saymakla bitmeyecek ayırt edici özelliklerinden bazılarıdır… Bazen özür dilemek amacıyla bazen sevgi ifadesi olarak bazen de kutlamalarda duyguların yerine geçen çiçekler, her biri farklı bir anlam taşıyan çeşitleriyle kalplere sıcak bir dokunuş yapan, düşüncelerde unutulmayacak bir iz bırakan armağanlardır. Kutlama, tebrik, teşekkür ve benzeri amaçları karşılayarak hislerinizin temsilcisi olmalarının yanı sıra göz kamaştırıcı görünümleriyle yaşam alanızı güzelleştirecek aksesuarlara da dönüşen çiçekler; pek çok işlevi yerine getiren eşsiz doğa harikalarıdır.

Çiçek Market, her biri özenle seçilip toplanarak tazeliğini yitirmeden alanında uzman çiçekçilerin zarif dokunuşlarıyla bir araya getirilen çiçeklerden oluşturduğu ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara uygun oldukça şık seçenekler sunuyor. Akrabalarınızın, arkadaşlarınızın veya sevgilinizin fiziksel olarak yanlarında bulunamadığınız özel anlarında kalbinizin onlarla olduğunu hissettirmek için çiçek göndermenize yardımcı olan Çiçek Market, geniş ulaşım ağı sayesinde sevdiklerinize olan mesafeleri ortadan kaldırıyor.


Sevdiklerinize Hislerinizi İletecek Mis Kokulu Çiçekler!

Gönderim amacına göre kategorilere bölerek belli başlı konseptlere uygun ürünler hazırlayan Çiçek Market, özel olarak göndermeyi düşündüğünüz çiçekleri de çeşidine göre ayrılmış biçimde online kataloğunda beğenilerinize sunmaktadır. Gül, şebboy, papatya, karanfil, lilyum gibi mevsimlik çiçek seçenekleri ile orkide, spatifilyum, kazablanka ve benzeri egzotik çiçeklerin de yer bulduğu online katalogda; meyvelerden, çikolatalardan ya da keklerden meydana getirilen şık paketler halinde lezzet buketleri de bulunmaktadır. Kalp şeklinde ve silindir biçiminde tasarlanmış vazolardan tutma kulplu hasır çiçek sepeti çeşitlerine, seramik saksılardan cam kâse ve fanuslara kadar aradığınız pek çok sunum alternatifini bulabileceğiniz çiçekler kategorisinde; kurdele, ayıcık, pelüş kalp gibi aksesuarlarla süslenmiş çiçek çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Günün belli saatlerinde ulaştırmak üzere dilediğiniz adres bilgilerini girerek Türkiye’nin pek çok yerine çiçek siparişi vermenize imkân sunan Çiçek Market ile siz de duygularınızı sizden uzakta yaşayan sevdiklerinize güvenle ulaştırabilirsiniz!