VIP Çiçek Çeşitleri

Sevdiklerinize içinizden geldiği için ya da doğum günü, açılış ve kutlama gibi özel günlerde ne alsam diye düşünüyorsanız, duygularınıza tercüman olması için tercih edebileceğiniz en güzel ve anlamlı hediye çiçektir. Hem sevdiklerinizi mutlu etmek hem de onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını anlatmak için yapmanız gereken tek şey, Çiçek Market VIP çiçek çeşitleri kategorisinden dilediğiniz ürünü anında sipariş vermek...


Çiçek Market VIP çiçek çeşitleri kategorisinde; seramik, saksı ve akvaryum gibi farklı sunum seçenekleri ile şebboy, lilyum, gerbera, antoryum kullanılarak hazırlanmış aranjmanların yanı sıra alanında uzman çiçekçiler tarafından oluşturulmuş 301 ya da 501 adet gül içeren buket halinde sunulan, sizin için özel olan insanlara gönderebileceğiniz çeşitli sunumlar yer almaktadır.


Sevdiklerinize sizin için ne kadar özel olduklarını ifade etmek için son derece anlamlı bir hediye olarak gönderebileceğiniz, her biri emek sarf edilerek hazırlanmış VIP çiçek çeşitlerini, Çiçek Market sayfalarından kredi kartı veya havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilir, göndermek istediğiniz adrese dilediğiniz saatte ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.