Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
45 ürün bulundu.

VIP Çiçekler

Doğum gününden evlilik yıl dönümüne, Sevgililer Günü gibi özel günlerden gündelik hayata kadar yaşamımızın her alanında sevdiklerimizi daha mutlu görmek için hediyeler veririz... Her güne atfedilen önemin anlamlı birer simgesi haline gelen bu hediyeler, yakınlarınıza verdiğiniz kıymetin en somut ifadeleridir. Sevginin en saf halini doğa ile buluşturmak isteyenler için ise çiçekler, tercih edilebilecek en doğal ve temiz armağanlar arasında yer almaktadır.

Bir yandan şık ve kaliteli görünümleriyle sevdiklerinize biçtiğiniz değerin ayrıcalığını ifade edebilmenize bir yandan estetik sunumlarıyla ortamın havasını değiştirmenizi sağlamaya bir yandan da hoş kokularıyla sevdiklerinizin tüm duyularına ulaşmanıza imkân sunan çiçek çeşitleri, pek çok amacı aynı anda gerçekleştiren çok yönlü hediyelerdir. Siz de paylaşılan özel zamanların, kutlamaların ya da hayatınızdaki dönüm noktalarının anlamını pekiştirerek duygularınıza tercüman olacak hediye çiçekleri; verilen değerin temsilcisi görevinde kullanabileceğiniz çeşitleriyle Çiçek Market’in VIP çiçekler kategorisinde bulabilirsiniz.


Özel Günlerin Anlamını Pekiştirecek Çiçekler, Çiçek Market’te!

Metal veya seramik saksılar, cam vazolar ve hasır sepetler kullanılarak bir araya getirilmiş çiçek çeşitlerini kendi göz zevkinize göre seçmenize fırsat sunan VIP çiçek kategorisi; buket şeklinde tasarlanmış türleriyle de pek çok ihtiyaca çözüm oluyor. Uzman ellerde, rafine zevkleri olan çiçekçilerin dizaynlarıyla hayat bulan Çiçek Market’in VIP çiçek çeşitleri kategorisinde; beyaz ve kırmızı seçenekleriyle güller başta olmak üzere lilyum ve gerberalar, şebboy ve orkidelere kadar hayalinizde tasarladığınız pek çok çiçek sepeti ve aranjmanlarına ulaşabilirsiniz. Kalp şeklinde süslemeleri olan vazolarda ya da renkli kurdeleler, balonlar ve ayıcıklarla hareketlendirmiş aranjmanlarla sunulan VIP çiçek çeşitlerini, hayatınızdaki özel insanların ayrıcalığını ifade etmek için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Her biri büyük bir emek sarf edilerek hazırlanmış VIP çiçek çeşitleri, sevdiklerinize sizin için hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını anlatabilmek için tercih edebileceğiniz sunum seçenekleriyle, Çiçek Market sayfalarında keşfetmenizi bekliyor. Ücretsiz gönderim imkanıyla gönderebilme fırsatı sunan Çiçek Market’in VIP çiçek çeşitlerini inceleyip birbirleriyle karşılaştırarak ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri seçebilir ve göndermek istediğiniz adrese dilediğiniz saatte ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.