Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
112 ürün bulundu.

Gençlere Çiçek

Kendilerine takdim edilen hediye çiçeklerle yakınları tarafından ne kadar sevildiğini anlayan yetişkinler kadar gençler de herhangi bir zamanda verilen çiçeklerle sevdiklerinin hayatlarında ne kadar özel bir yere sahip olduklarını hissederler. Gençlerin özgürlüklerine adım attıkları bir mezuniyet gecesinde, özel bir günü kutladıkları partilerde veya elde ettikleri bir başarının takdir edilmesi amacıyla verilen hediye çiçekler; özel anların hayatları boyunca unutamayacakları değerli bir simgesi olarak gençlerin hafızalarında saklanır...

Sadece genç olanların değil genç kalanların; kendilerini genç hissedenlerin de karakterlerine özgü anlamlar çıkarabileceği hediye çiçekleri, en derin duygulara ulaşan seçenekleriyle siz de güvenilir çiçekçiniz Çiçek Market’in online kataloğunda bulabilirsiniz!


Gençlerin Heyecanlarını Hediye Çiçeklerle Paylaşın!

Mevsiminde toplanıp canlılığını yitirmeden sizler için özel paketlerle hazırlanan çiçek sepeti çeşitlerini bulabileceğiniz Çiçek Market’in online mağazasında; farklı renk seçenekleriyle sunulan gül, gerbera, krizantem, lilyum, orkide ve daha pek çok çiçek türlerini keşfedebilirsiniz. Popüler sunum şekilleri arasında yer alan kalp şeklindeki vazolarda, hasır sepetlerde, seramik veya cam kutularda uzman ellerde özenle birleştirilen birbirinden güzel çiçekler; duygu ve düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olmayı hedefliyor. Kalp, yıldız, ayıcık gibi oyuncaklarla ya da renkli kurdelelerle süslenerek sevimli bir görünüm ve eğlenceli bir sunum biçimi kazandırılan çiçek çeşitleri; en doğal halleriyle sevdiklerinize ulaşmayı bekliyor. Zevkinize göre aralarından tek bir gül tanesini ya da farklı familyalara ait çiçek aranjmanlarının buluştuğu buketleri seçebileceğiniz Çiçek Market’in zengin ürün kataloğunda günün anlam ve önemine uygun her türlü çiçek çeşitleri, yakınlarınızın ve sizlerin beğenisine sunuluyor.

Sevdiklerinizin en hareketli ve eğlenceli yıllarını geçirdikleri gençliklerinde siz de yaşadıkları mutluluklara ortak olmak istiyorsanız; Çiçek Market’in hoş kokuları ve güzel görünümleriyle göz kamaştıran, eşsiz sunumlarıyla ise büyüleyen çiçek aranjmanlarına göz atabilirsiniz. Kendilerini genç hissedenlere desteğinizi göstermek için de tercih edebileceğiniz hediye çiçek seçeneklerini Çiçek Market’in online kataloğunda sizlere sunulan indirim fırsatlarını değerlendirerek günün her saati satın alabilir; ulaşmasını istediğiniz gün ve saatte Türkiye’nin dört bir tarafına gönderebilirsiniz!