Babalar için Çiçekler

Çiçeklerin sadece kadınlara değil erkeklere de gönderilebileceğini düşünüyorsanız, babanıza doğum günü, Babalar Günü gibi özel günlerde ya da normal zamanlarda ona karşı olan sevginizi göstermek için şık bir çiçek gönderebilirsiniz. Babanıza onu çok sevdiğinizi ve her zaman seveceğinizi anlamlı bir jest ile göstermek için, Çiçek Market Babalar İçin Çiçekler kategorisinde beğenilerinize sunulan çiçek ve aranjmanlara göz atabilirsiniz!


Babalar için çiçekler kategorisinde; vazo, kase ve sepet gibi farklı sunum seçenekleri ile gelen spatifilyum, listanyus, papatya ve karanfil gibi pek çok tür bulunmasının yanı sıra lilyum, gül ve gerbera kullanılarak, alanında uzman çiçekçiler tarafından hazırlanmış birbirinden özel çeşitli aranjmanlar da yer almaktadır. Dilediğiniz adrese dilediğiniz saatte ulaşmasını sağlayacağınız bu çiçekler, babanızın hiçbir zaman unutamayacağı bir jest olacağı gibi yüzünde oluşacak tebessümün de mimarı olmanızı sağlayacaktır.


Siz de babanıza doğum gününde ya da Babalar Günü gibi özel günlerde farklı bir hediye olarak çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçek Market babalar için çiçekler kategorisinde onun da hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir çiçek ya da aranjmanı kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!