Ayaklı Sepetler

Günlük koşturmacalar ve yaşadığınız yorgunluk gibi sebepler ile, zaman zaman davetli olduğunuz açılış, düğün ya da diğer törenlere gidemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizin için değerli olan insanları bu özel günlerinde yalnız bırakmamak ve onlara anlamlı bir süpriz yaparak her zaman yanlarında olduğunuzu göstermek için, Çiçek Market kalite ve güvencesiyle beğenilerinize sunulan birbirinden şık ayaklı sepet çeşitlerini tercih edebilirsiniz!


Çiçek Market online kataloğunda bulunan ayaklı sepetler; karanfil, gerbera ve glayor gibi taptaze pek çok çiçeğin farklı renkleri kullanılarak son derece şık bir görünüm ortaya çıkartacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Tekli, ikili ya da üç katlı olacak şekilde tasarlanmış, pek çok etkinlik için uygun olan ürünler, alanında uzman çiçekçiler tarafından özenle hazırlanmıştır.


Siz de davet edildiğiniz halde katılamayacağınız açılış, düğün ve nişan gibi pek çok önemli günde sevdiklerinize gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz ayaklı sepetleri, Çiçek Market sayfalarından günün her saatinde kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilir, sürprizinizin eklenmesini istediğiniz notla birlikte dilediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz!