Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
14 ürün bulundu.

Ayaklı Sepet

Yoğun geçen iş ve kariyer hayatı, bazı durumlarda yakınlarınız için önem arz eden etkinliklere katılmanıza engel oluşturabilmektedir. Siz de o özel anlarda sevdiklerinizin yanında olmak ve onların mutluluklarına tanıklık ederek hatıralarında yer almak istersiniz ancak koşullar buna el vermez. Böyle zor anlarda yapmanız gereken tek şey, onlara sizi anımsatacak şık bir hediye göndermek olabilir! Tam da bu ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılayacak hediye seçeneklerinden biri olan çiçeklerle katılamadığınız organizasyonlarda sevdiklerinizin sevinçli günlerini unutmadığınızı ve hayatlarındaki gelişmeleri mutlulukla karşıladığınızı dile getirebilirsiniz!

Siz de yakınlarınızın yeni iş ve terfi, açılış, kutlama ve benzeri sebeplerle düzenlediği organizasyonlar ile düğün ve nikah gibi merasimler için tercih edebileceğiniz ya da geçmiş olsun dileklerinizi iletmek amacıyla kullanabileceğiniz ayaklı çiçek sepeti çeşitlerini Çiçek Market’in online kataloğunda keşfedebilirsiniz!


Önemli Günlerin Şık Hediyesi: Ayaklı Çiçek Sepetleri!

Çiçek Market online kataloğunda bulunan ayaklı çiçek sepetleri; karanfil, gerbera ve glayor gibi taptaze pek çok çiçeğin farklı renkleri kullanılarak son derece şık bir görünüm ortaya çıkartacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. İki ya da üç katlı olacak şekilde dizayn edilen gösterişli çeşitlerinin yanı sıra tek katlı minimal seçeneklerini de bulabileceğiniz online katalogdaki ayaklı çiçek sepetleri, uzman çiçekçiler tarafından değişik konseptlere uyum sağlayacak biçimde özenle bir araya getirilmiştir. Renkli kurdeleler ve yapraklarla zenginleştirilmiş ayaklı çiçek sepeti türleri arasından siz de ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilir ve gönül rahatlığıyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Davet edildiğiniz halde katılamayacağınız açılış, düğün ve nişan gibi pek çok önemli günde sevdiklerinizi yalnız bırakmadığınızı gösterecek ayaklı çiçek sepetlerini, Çiçek Market sayfalarından günün her saatinde kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilir; sürprizinizin eklenmesini istediğiniz notla birlikte dilediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz!