Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece gönderime uygun ürünleri listeleyelim. Hızlı alışverişin keyfini çıkarın!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ
93 ürün bulundu.

Anneye Çiçek

Bizim mutluluğumuzla mutlu olan, bizimle beraber ağlayan, ihtiyacımız olduğu her durumda yardımımıza koşan kişiler; her zaman annelerimiz olmuştur. Dünyaya geldiğimiz andan itibaren ne olursa olsun her an yanımızda olacak yegâne insanlardan biri olan annelerimiz; en güzel sürprizleri, en özel hediyeleri hak ederler. Siz de annenizin şimdiye kadar yaptığı ve sonsuza kadar sürecek fedakarlıklarına karşılık duyduğunuz sonsuz saygı ve sevgiyi göstermek istiyorsanız, tıpkı annelerinizin duyguları gibi taptaze ve canlı çiçek çeşitlerinden oluşan hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Annelerin varlığını onurlandırmak adına Mayıs’ın ikinci haftasının her pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde annenize yanınızda olduğu her gün için teşekkür etmenin ve varlığının kendiniz için ne büyük bir şans olduğunu ifade etmenin en güzel yolu çiçeklerdir... Hoş kokuları ve göz alıcı görünümleriyle hislerinizin en doğal temsilcileri olacak birbirinden güzel aranjman ve çiçek sepeti çeşitleri, herhangi bir sebebe dayanmadan da içinizden geldiği için anneye hediye edilebilecek ideal seçeneklerdir. Uzman çiçekçilerin ellerinde farklı çiçek çeşitlerinin uyumlu birleşimiyle hayat bulan çiçek sepeti ve aranjmanlarını keşfedebilmek için siz de Çiçek Market’in online kataloğunuzu ziyaret edebilir ve annenizin değerini yansıtacak çiçeği kolaylıkla bulabilirsiniz!


Göndereceğiniz Çiçeklerle Annenizi Mutlu Edin!

Çiçek Market’in deneyimli çiçekçileri tarafından özenle hazırlanan anneye çiçek kategorisindeki ürünler, buket halinde ya da vazoda sunulacak biçimde tasarlanan çok sayıda çiçek çeşitlerinden oluşuyor. Lilyum, orkide, gül, kazablanka, gerbera, karanfil ve daha nice çiçek türlerini bulabileceğiniz online katalogda; kurdele ve balonla süslenmiş cam kaselerden hasır sepetlere, kalp şeklindeki vazolardan akvaryumlara kadar değişik görünümlere sahip sunumlar; anneye hediye alternatifleri olarak beğenilerinize sunuluyor.

Anneye hediye olarak düşünülebilecek en şık takdimlerle meydana getirilen çiçek sepeti veya aranjmanlarını siz de Çiçek Market’in online mağazası üzerinden kolaylıkla inceleyebilir ve annenize en çok yakışacağını düşündüğünüz seçeneği satın alabilirsiniz. Anneler Günü gibi anlamlı günlerde, annenizin doğum gününde ya da içinizden geldiği için gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerini online katalogda seçerek dilediğiniz tarih ve saat aralığına uygun olarak istediğiniz yere güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.