Çiçek Sepeti

Bir özel günü daha anlamlı ve unutulmaz hale getirmenin en kolay yöntemlerinden biri olan hediyeler, verilecek kişinin zevkine uygun olması gereken bir detay olarak oldukça önemli bir seçim sürecini içerir. Bu yönleriyle bir yandan keyifli bir yandan da zor olan hediye seçiminde tüm zamanların vazgeçilmezi ve reddedilemezliğiyle herkesin işini kolaylaştıran bir seçenek vardır: çiçekler... Sadece kadınlar için değil erkeklerin de zevkine hitap edebilecek onlarca alternatifi bulunan çiçek sunumları arasından çiçek sepeti çeşitleri ise hem görkemli görünümleri hem de doğal yapıları ile gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek modellerdir.

Online sipariş geleneğini çiçeklere uyarlayarak Türkiye’nin sayısız noktasına ulaştırdığı sistemi sayesinde çiçek göndermeyi daha pratik ve kolay hale getiren Çiçek Market de; online mağazasında sunduğu çiçek sepeti çeşitleriyle tüm konseptlerdeki ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Yıldönümü ve doğum günü gibi kişisel kutlamalardan Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler günü ve daha nice özel gün için uzman çiçekçiler tarafından hazırlanmış çiçek sepetlerini; online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!


Gücünü Doğallığından Alan Çiçek Sunumları...

Zengin bir renk ve çiçek çeşidi yelpazesinden oluşan Çiçek Market’in ürün koleksiyonunda, herkesin hoşuna gidebilecek bir sunum veya aranjmandan meydana gelen çiçek sepetlerine ulaşmak mümkün. Rengarenk kurdelelerin süslediği, bembeyaz cipsofilyaların gösterişini artırdığı ve pelüş oyuncakların sevimlilik kattığı çiçek sepeti aranjmanları; her biri baharın temsilcisi olan özel sunumlarıyla online katalogda beğenilerinize sunuluyor. Aralarında lilyum, şebboy, gerbera, gül ve krizantemin bulunduğu geniş çiçek yelpazesiyle dikkat çekici sunumlardan minimal takdimlere kadar her ihtiyaca bir çözüm sunan çiçek sepeti çeşitleri; görselliğiyle fark yaratacak seçeneklerden oluşuyor. Kulplu modelleri ve kahverengi, beyaz, sarı gibi renklerle tasarlanmış hasır malzemeleriyle doğal ve şık bir görünüm yaratan çiçek sepeti çeşitleri ile siz de sevdiklerinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Eğer siz de özel günlerde ya da içinizden geldiği için yakınlarınıza onlara verdiğiniz değeri ifade edecek ve her zaman onlara sizi hatırlatacak çiçekler arıyorsanız, Çiçek Market’in online mağazasındaki ürünlere göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizlerle olan bağını temsil edecek çiçek sepeti sunumlarını farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek güvenli ödeme imkanıyla günün her saati online katalog üzerinden sipariş verebilirsiniz.